Alidesign

Netrapte se s designem sami

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

524

Alidesign

Netrapte se s designem sami

O nás (O mně)

Vstoupit na půdu interiérových designérů jsem se rozhodla zhruba před třemi lety. Tehdy jsem měla za sebou zařizování několika bytů a rodinného domu. Současně mne k této myšlence přispělo i mé dlouholeté působení v projekční kanceláři, kde jsem měla možnost naučit se číst v projektech, získat zkušenosti od architektů a hlavně přijít na to, že nejen projekty bytových či rodinných domů, ale i návrhy interiérů jsou důležité.

Chtěla jsem získat více informací a znalostí v oboru, abych mohla poskytovat služby bytového designéra na profesionální úrovni a tak jsem se přihlásila a úspěšně absolvovala studium na soukromé škole zaměřené na interiérový design.
I nadále se vzdělávám samostudiem, účastním se dalších kurzů a školení, sleduji nejnovější trendy, techniky, materiály, navštěvuji veletrhy a výstavy.

 

Alena Jeřábková

Co umíme

Návrhy bytových interiérů a komerčních prostor

Vypracování profesionálního návrhu od interiérového designéra není v dnešní době nic neobvyklého a stává se běžnou a dostupnou službou.

Koupí či získáním nového bytu nebo prostoru se stavíte na startovní čáru, od které vás interiérový designér dovede k cílovému příjemnému a ucelenému interiéru.

Poradí si s každým půdorysem, interiér přizpůsobí vašim požadavkům, přáním a potřebám, doladí detaily, doporučí vhodné doplňky a je schopný vám ušetřit finanční prostředky.

Dokáže z daného prostoru vytěžit maximum, navrhne řešení, které vás třeba ani nenapadne a přitom může být jednoduché, vkusné a funkční, logické a v souladu s ergonomií.

Kontaktujte nás

Alidesign

Lannova tř. 205/16, Č.Budějovice, 37001

www.alidesign.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

 

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.