Ing. Andrea Obdržálková ANOVA design

Tvoření krásných, praktických a nadčasových domovů je mou vášní. 

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

4 781

Ing. Andrea Obdržálková ANOVA design

Tvoření krásných, praktických a nadčasových domovů je mou vášní. 

O nás (O mně)

Jmenuji se Andrea Obdržálková a jsem zakladatelkou studia ANOVA design.

Tvoření krásných, praktických a nadčasových domovů je mou vášní. Interiérový design mě zajímal již od útlého věku, ale má profesní dráha se ubírala jiným směrem.

Dnes se naplno věnuji navrhování interiérů. Nejraději navrhuji prostory k bydlení – vaše domovy a jsem ráda, když se mohu podílet také na realizaci projektu.

Pokud mi svěříte návrh vašeho domova nebo pracovního prostoru, nebudete litovat. Společně vytvoříme místo, které bude originální, funkční a nadčasové. Místo, kde na vás bude působit harmonie a pozitivní energie.

 

Ing. Andrea Obdržálková

Tvoření krásných, praktických a nadčasových domovů je mou vášní. Interiérový design mě zajímal již od útlého věku, ale má profesní dráha se ubírala jiným směrem. Dnes se naplno věnuji navrhování interiérů.

Co umíme

Našli jste si svého designéra, se kterým souzníte a chcete, aby to byl právě on, kdo vám navrhne váš nový domov? Skvělé! Ale radost vám kazí to, že bydlíte na druhém konci republiky, nebo dokonce v zahraničí? Nezoufejte, i tohle lze řešit.

Vždy záleží, jak moc je ochotný interiérový designér spolupracovat na dálku a jestli vy potřebujete svého designéra vidět osobně. Je to o důvěře, preferencích a prioritách. Na všem se dá domluvit. V dnešním online světě není práce na dálku ani v profesi interiérového designu nic neobvyklého.

Jak to mám já?

Miluji vejít do prostoru, který budu navrhovat. Cítit tu energii, vnímat světlo a v hlavě se mi už při tomto prvním seznámení honí hlavou plno nápadů a myšlenek, jak by se dalo s prostorem pracovat a vdechnout mu nový život. Jaké barvy budou interiéru nejvíc slušet a v jakém duchu se celý návrh ponese.

Důležitou roli pro mě, jako návrháře interiérů, hraje i exteriér budovy, okolí, a hlavně jeho majitelé. Jaký životní styl preferují, co od svého nového interiéru očekávají, jaké mají zvyky, co rádi dělají atd.

Toto jsou věci, které se ale dají sdělit i na dálku. V případě, že jste ochotni zaslat potřebné materiály, jako je půdorys interiéru s kótami, vaše představy, fotky a inspirační obrázky interiérů, které se vám líbí z internetu, a také odpovědi na všetečné otázky, které jsou nutné k získání důležitých informací k návrhu, máte vyhráno.

Vše je o domluvě

Samozřejmě je možné si pozvat designéra domů i z druhého konce republiky, ale jelikož návrhář ujede dlouhou cestu, která mu vezme čas, pravděpodobně vám ji i naúčtuje. Pokud vám to však nevadí, můžete se domluvit i na osobní schůzce u vás doma. Je to opravdu individuální a záleží na každém návrháři a klientovi, jak se spolu domluví. Nic však není nemožné.

Proto pokud toužíte spolupracovat s designérem, který působí mimo vaše bydliště, nebojte se ho oslovit a domluvit se s ním na podmínkách spolupráce. Vše je o vzájemné komunikaci a domluvě.

Kontaktujte nás

Ing. Andrea Obdržálková ANOVA design

Kostřínská 3
181 00 Praha

www.anovadesign.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.