Ing. Kateřina Pečeňová

Ing. Kateřina Pečeňová

"Nebude se Vám chtít ven …"

Interiérovému designu se věnuji intenzivně již několik let.
Kvůli prohloubení teoretických a dalších znalostí z oboru, který se u nás teprve etabluje, jsem se přihlásila ke studiu na DesignŠkole v Praze. Úspěšným absolvováním tohoto téměř dvouapůlletého studia jsem přispěla k uskutečnění svého cíle – učinit ze svého koníčka svou profesi. 
 

Obdivuji skandinávský design pro jeho jednoduchost a čistotu a snažím se ho propagovat v České republice, kde je prozatím lehce opomíjen. Díky profesním zkušenostem s frankofonním prostředím mám velmi kladný vztah i k francouzskému stylu bydlení, který má nenapodobitelný šarm a eleganci.

 

Při mé práci je pro mě důležitý vztah s klientem, vzájemná komunikace, jelikož práce na návrhu - od jeho počátku až po realizaci - může trvat i několik měsíců.
Mým cílem nyní je profesionálně přispět ke zhmotnění vaší představy a vytvořit tak interiér, který vás bude pokaždé vítat, kam se budete rádi vracet a nebude se vám chtít ven…

 

Navrhuji interiéry novostaveb bytů a rodinných domů, interiéry komerčních prostor, renovace a rekonstrukce stávajících interiérů, navrhuji koupelny, kuchyně, nábytek na míru. Dále poskytuji konzultace a poradenskou činnost v oblasti designu a návrhu interiérů, nákupu vybavení, okenních a dalších dekorací a doplňků. Zajišťuji realizaci, spolupracuji se všemi potřebnými profesemi.