design by BLARA, Mgr. Renata Bláhová
   
design by BLARA, Mgr. Renata Bláhová

design by BLARA, Mgr. Renata Bláhová

design by BLARA… aby interiér objímal.

O nás

design by BLARA, Mgr. Renata Bláhová

Podrobný popis služeb a nabídky vaší společnosti pro zákazníky

Těší mne, že mám možnost ovlivňovat prostředí, ve kterém lidé žijí. Zakládám si na respektu ke klientovi, prostoru i koncepční práci. Každý projekt vychází z dialogu s investorem, z poznání místa a rozboru zadání. Vždy hledám souvislosti a smysl záměru. Klienta se snažím pochopit a proměnit jeho přání ve fungující výsledek, estetický i funkční. Spolupracuji s projektantem, připravuji také vizualizace exteriérů.

Hlavní vizí je pro mne vytvořit klientovi harmonické útočiště s osobitou atmosférou. Součástí mých aktivit je i vytváření autorských obrazů-stěrek, které se stávají trvalou součástí prostorů, tím se snažím o propojení vnějšího světa s vnitřním. Obdivuji moderní technologie a hledám jejich možnosti užití v interiéru.

You employ stone, wood and concrete, and with these materials you build houses and palaces. That is construction. Ingenuity is at work. But suddenly you touch my heart, you do me good, I am happy and I say: „This is beautiful."  Le Corbusier
 

Velký důraz kladu na koncepční řešení, které vychází z důsledné přípravy (principy, styl, barva, materiály). Každý použitý prvek má svou funkci, čímž se snažím udržovat stylovou čistotu a harmonii.  Těší mě tvůrčí činnost i neustálé zkoumání nových trendů a technologií.

Pro klienta v rámci projektu připravím: mood board, půdorysné řešení interiéru v měřítku, vzorky materiálu, položkový rozpočet, 3D vizualizace, technický výkres. Vytvářím interiéry od návrhu, projektu až po realizaci. Postupuji od celku k jednotlivým detailům a dávám si záležet na propojení interiéru s exteriérem.


Mgr. Renata Bláhová

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

design by BLARA, Mgr. Renata Bláhová

www.blara.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email