PRAKTIC

„Program pro Vaše příjemné bydlení“
„Kvalita je, když se vrátí zákazník a ne zboží!“

Firma PRAKTIC spol. s.r.o. patří více než dvacetři let mezi lídry českého trhu v oblasti stínící techniky. Dlouhodobá důvěra našich zákazníků nás zavazuje a zároveň neustále pobízí k inovacím tak, aby naše výrobky plně vyhovovaly každodenním potřebám Vás, našich zákazníků. Hledáte způsob, jak si svůj domov udělat co nejútulnější nebo byste se rádi cítili co nepříjemně i ve své kanceláři? Jsme tu pro Vás, připraveni nabídnout to nejlepší řešení šité přesně na míru právě Vašemu interiéru.
 

 

 

Rolety, žaluzie, garnýže, záclonové tyče a celá škála dalšího sortimentu čeká jen na to, až si na těchto stránkách vyberete právě ten VÁŠ výrobek. Jak napovídá logo naší společnosti, jsme praktičtí a program pro VAŠE příjemné bydlení je naším každodenním chlebem. Během několika málo okamžiků se VÁM s našimi produkty podaří změnit svůj domov nebo kancelář doslova k nepoznání. Neváhejte a začněte vybírat, jsme tu jen a jen pro VÁS.

  • Jsme k dispozici vždy, když nás potřebujete.
  • Díky dlouholeté zkušenosti Vám dokážeme poradit to nejúčinnější řešení.
  • Vyrábíme produkty té nejvyšší kvality.
  • Nabízíme širokou škálu výrobků tak, aby si vždy vybral i ten nejnáročnější zákazník.
  • Přívětiví u nás nejsou jen zaměstnanci, ale také ceny
  • Pro okno za strany interieru vyrábíme typově kompletní sortiment jak stínicí tak garnýžové techniky,  vyráběné především přesně na míru.  
  • Jsme firma s historií od roku 1991.

Výroba a prodej:
Stínicí a garnátové techniky, látkové rolety, textilní rolety, horizontální žaluzie, garnýže, záclonové kolejničky, záclonové tyče, římské rolety, japonské posuvné stěny, vertikální žaluzie, sítě proti hmyzu, předokenní rolety, markýzy, garážová vrata, předokenní žaluzie, screen rolety, vitrážky, šití textilních dekorací.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.