SLIM ARCHITECTURE

architektonický ateliér

Na začátku všeho stál sen. Sen o uplatnění naší vášně pro architekturu. Sen o navrhování prostředí, kde se lidé cítí přirozeně a rádi zde prožívají své životní příběhy. Sen o tom, že naše tvorba bude naplňovat nás samotné, ale především individuální požadavky uživatelů. Jsme rádi, že je nám dávána možnost tyto sny uskutečňovat.

STEPAN LAJDA, ING. ARCH.

Vystudoval obor Architektura a stavitelství na ČVUT v Praze, při kterém absolvoval stáž na pražském institutu North Carolina State University. Během své několikaleté praxe získal zkušenosti se širokou škálou projektů – od návrhu interiéru po návrh územního celku. Mimo vlastní architektonickou praxi Štěpán také působí na akademické půdě jako odborný asistent Katedry architektury na ČVUT v Praze, kde vede návrhové ateliéry.

IVETA MANDIKOVA, ING. ARCH., ČKA 04 560

Je rovněž absolventem oboru Architektura a stavitelství na ČVUT v Praze. Díky její spolupráci s několika architektonickými studii získala zkušenosti s pestrou škálou projektů i jejich jednotlivými fázemi. Mimo své architektonické praxe ve SLIM Iveta současně spolupracuje s Královským městem Slaný na realizaci 3D modelu historického centra města. Počátkem roku 2017 se stala členem České komory architektů.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.