SLIM ARCHITECTURE

O nás (O mně)

Na začátku všeho stál sen. Sen o uplatnění naší vášně pro architekturu. Sen o navrhování prostředí, kde se lidé cítí přirozeně a rádi zde prožívají své životní příběhy. Sen o tom, že naše tvorba bude naplňovat nás samotné, ale především individuální požadavky uživatelů. Jsme rádi, že je nám dávána možnost tyto sny uskutečňovat.

STEPAN LAJDA, ING. ARCH.

Vystudoval obor Architektura a stavitelství na ČVUT v Praze, při kterém absolvoval stáž na pražském institutu North Carolina State University. Během své několikaleté praxe získal zkušenosti se širokou škálou projektů – od návrhu interiéru po návrh územního celku. Mimo vlastní architektonickou praxi Štěpán také působí na akademické půdě jako odborný asistent Katedry architektury na ČVUT v Praze, kde vede návrhové ateliéry.

IVETA MANDIKOVA, ING. ARCH., ČKA 04 560

Je rovněž absolventem oboru Architektura a stavitelství na ČVUT v Praze. Díky její spolupráci s několika architektonickými studii získala zkušenosti s pestrou škálou projektů i jejich jednotlivými fázemi. Mimo své architektonické praxe ve SLIM Iveta současně spolupracuje s Královským městem Slaný na realizaci 3D modelu historického centra města. Počátkem roku 2017 se stala členem České komory architektů.

Co umíme

architektonický ateliér

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.