Dimenze D38 sro
   
Dimenze D38 sro

Dimenze D38 sro

Ateliér

O nás

Společnost Dimenze D38 s.r.o. vznikla na základě zvyšující se poptávky o interiéry a stavby s plným využitím moderních technologií. Navazujeme tímto na mnohaleté zkušenosti s navrhováním a realizací různorodých interiérů a staveb, nyní však s rozšířením o novou dimenzi a to inteligentní elektroinstalaci. Pro představení tohoto spojení jsme pro Vás otevřeli nový Showroom v Olomouci, kde si všechny produkty můžete nejen prohlédnout ale i vyzkoušet. Na základě této návštěvy a krátkého seznámení Vám můžeme nabídnout zpracování a realizaci Vašeho interiéru tak, abyste se doma nebo v kanceláři cítili komfortně, příjemně a šťastně.

 


Co umíme

INTERIÉRY - návrhy a realizace 

Realizujeme pro Vás šťastný domov. Porozumění se zákazníkem, přesné určení potřeb a představ zákazníka, sledování nejnovějších trendů a novinek ve světě interiérů to jsou základní kameny ze kterých při návrhu interiérů vycházíme. Díky tomuto přístupu Vám navrhneme interiér na míru, ve kterém se bude příjemně a šťastně bydlet.

Ať už navrhujeme zcela nový interiér nebo jen jeho dílčí část, vždy dbáme na to, aby všechny prvky prostoru byly sladěné.

Předností našich služeb dlouholetá zkušenost s interiéry všech druhů, vzorový dům s kompletním interiérem k praktickému dořešení všech vzniklých detailů vašeho interiéru a vlastní truhlářská výroba v Olomouci, kde si zákazník může prohlédnout výrobky před jejich montáží.

 

V interiéru Vám nabídneme tyto služby:

Návrhy a design interiérů ve 3D

Realizace interiérů

Návrhy kuchyní, obývacích, dětských a dalších interiérů

Nábytek bytový i kancelářský, kuchyně

Sedací nábytek

Interiérové dveře, Sapeli

Podlahy, schodiště

Osvětlení – návrh a realizace, spotřebiče

Malby, tapety, dekorace

Vlastní truhlářská výroba

Rady bytového designéra

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Dimenze D38 sro

U Kapličky 788/38
779 00 Olomouc

WWW.d38.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email