Lukáš Kaňa

"Váš domov je odrazem Vaší vnitřní energie."

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

8 856

Lukáš Kaňa

"Váš domov je odrazem Vaší vnitřní energie."

O nás (O mně)

Jsme interiéroví designéři působící v České republice se sídlem v Brně, kteří se zabývají navrhováním soukromích a komerčních interiérových prostorů včetně realizací. Věnujeme se především moderním, inovativním a nadčasovým řešením. Zakládáme si na kvalitních vizualizacích, abyste si dokázali co nejlépe svůj budoucí interiér představit. Přetváříme Vaše sny ve skutečnost.

Lukáš Kaňa

Věnuji se interiérovému designu, který je neotřelý a inovativní. Vytvářím interiér, který pro Vás bude skvostný a výjimečný. Věnuji se především moderním a minimalistickým stylům.

Mgr. Martina Mezerová

Lásku k designu mám od narození a k interiérům jsem se dostala postupem času. Zaměřuji se na širokou škálu stylů, ale držím krok s nejmodernějšími trendy. Ráda vdechuji interiérům originalitu a nevšednost.

Co umíme

TVOŘÍME INTERIÉRY JINAK

Naše interiéry jsou kombinací našich vizí a Vašich snů. Je na Vás, zda nám dáte volnou ruku v projektu, anebo budete žádat konkrétní požadavky.

Interiérům vdechujeme inovaci, originalitu a nevšednost. Dokážeme vytvořit luxusní, ale i standartní interiér. Naše představivost je rozmanitá.

 

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.