DESIGN-ATMOSFÉRA - Markéta Vondráčková

Harmonické návrhy & pečlivé zpracování interiéru

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

539

DESIGN-ATMOSFÉRA - Markéta Vondráčková

Harmonické návrhy & pečlivé zpracování interiéru

O nás (O mně)

Já & design

Dá se jen okrajově říci, že podle toho, jak člověk žije, jak se chová ve společnosti, jaký obývá dům, jak se obléká, jakého má mazlíčka, takové má povahové rysy. A to samé platí v interiéru. Je úžasné, že každý vidíme krásu v něčem jiném. Úkolem designéra je vcítit se, naslouchat druhému a být mu co nejvíce nápomocen při jeho realizaci.

Já sama mám osobitý vztah k přírodě a ke všemu, co k ní patří. Rozpoznávat v interiéru teplo dřeva a ohně, chladnou atmosféru kamenů a skla, neopakovatelnou vůni levandule a vůbec dýchat ten svěží vánek přírody, je mi na duši blízké.

Mám ráda osobitou atmosféru venkovských stavení. Kdybych si měla vybrat kuchyň svých snů, tak by to byla určitě typická provensálská kuchyně ve světlém provedení. Vzbuzuje ve mně pocit něžnosti, lehkost a nostalgie.

Markéta Vondráčková

Co umíme

Co vám mohu nabídnout?

Samozřejmě, že pro vás navrhnu moderní designový interiér, ale mojí pečetí vždy bude použití poctivého materiálu a snaha o vytvoření příjemné domácí atmosféry. Na druhou stranu se nemusíte obávat přemíry dekorací, na které se zbytečně práší. Vyberu jen několik dominantních prvků a ty vám pomohou se doma cítit skutečně pohodově.

Upřednostňuji individuální přístup již od začátku spolupráce, kdy se seznámím s vašimi představami. Poradenství i realizace interiérů na klíč realizuji především ve městech i v okolí Poděbrady, Nymburk, Kolín, Pardubice, Hradec Králové a v Praze.

Kontaktujte nás

DESIGN-ATMOSFÉRA - Markéta Vondráčková

Poděbrady
Česká Republika

www.design-atmosfera.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.