SEDEA s.r.o.

Kvalita, tradice, řemeslo

O firmě

Co umíme

Realizace

Kontakt

1 019

Kvalita, tradice, řemeslo

Díky našim zkušenostem a výhradnímu zastoupení 3 tradičních německých dodavatelů pro vás více než 10let zařizujeme interiér na míru. Našim cílem je být inspirací a první volbou zákazníků při plánování nového domova. Náš nábytek vyniká svou variabilitou, osobitým designem a funkčností - klademe důraz na poctivost, špičkový servis a osobní přístup.

Co umíme :

  • Nabízíme komplexní interiérové řešení vč. návrhu interiérů a poradenství
  • Realizujeme prodej exkluzivního nábytku certifikovaných německých značek 
  • Zajišťujeme nábytek pro komerční i privátní sféru vč. doprovodných služeb (montáž/poradenství/marketingová podpora)

Naše portfolio:

Obývací stěny/jídelní sety a židle GWINNER 

Německý výrobce nábytku Gwinner se řadí mezi světově uznávanou značku, která je synonymem dlouholeté tradice a vysoké kvality se zvláštním zaměřením na neotřelý design, technickou dokonalost a vynikající řemeslné zpracování. V každém vyrobeném kusu nábytku se odráží individuální životní styl - proto Gwinner klade velký důraz na designovou jednotnost a čistotu zpracování. Kromě luxusních obývacích stěn je sortiment GWINNER nově doplněn o jídelní stoly, židle, komody a konfereční stolky v totožném provedení - celou vaši domácnost je tak možné zařídit v jednotném stylu. 

www.gwinner.cz

Sedací soupravy a křesla PONSEL

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu. PONSEL nabízí moderní design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání. Samozřejmostí je nabídka funkčních prvků (rozkládání na jednolůžko, dvojlůžko, úložný prostor atd.) a možnost individuální úpravy sedací soupravy.

www.sedacky-ponsel.cz

Ložnice a skříně Wiemann

Ložnicový a skříňový nábytek Wiemann je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat. Nábytek Wiemann stále vyráběn výhradně v německém závodě v Osnabrücku z pečlivě sledovaných a trvale kontrolovaných surovin, které téměř výhradně pocházejí buď přímo z Německa, nebo z okolních evropských zemích.

www.loznice-wiemann.cz

Kontaktujte nás

SEDEA s.r.o.

Chlumova 1a
586 01 Jihlava

www.nemeckyinterier.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

 

Kontaktní osoba

Ing. Lucie Talavašková

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.