SEDEA s.r.o.

SEDEA s.r.o.

Kvalita, tradice, řemeslo

O nás

Díky našim zkušenostem a výhradnímu zastoupení 3 tradičních německých dodavatelů pro vás více než 10let zařizujeme interiér na míru. Našim cílem je být inspirací a první volbou zákazníků při plánování nového domova. Náš nábytek vyniká svou variabilitou, osobitým designem a funkčností - klademe důraz na poctivost, špičkový servis a osobní přístup.

 

Co umíme :

Nabízíme komplexní interiérové řešení vč. návrhu interiérů a poradenství

Realizujeme prodej exkluzivního nábytku certifikovaných německých značek 

Zajišťujeme nábytek pro komerční i privátní sféru vč. doprovodných služeb (montáž/poradenství/marketingová podpora)

Co umíme

Naše portfolio:

Obývací stěny/jídelní sety a židle GWINNER 

Německý výrobce nábytku Gwinner se řadí mezi světově uznávanou značku, která je synonymem dlouholeté tradice a vysoké kvality se zvláštním zaměřením na neotřelý design, technickou dokonalost a vynikající řemeslné zpracování. V každém vyrobeném kusu nábytku se odráží individuální životní styl - proto Gwinner klade velký důraz na designovou jednotnost a čistotu zpracování. Kromě luxusních obývacích stěn je sortiment GWINNER nově doplněn o jídelní stoly, židle, komody a konfereční stolky v totožném provedení - celou vaši domácnost je tak možné zařídit v jednotném stylu. 

www.gwinner.cz

Sedací soupravy a křesla PONSEL

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu. PONSEL nabízí moderní design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání. Samozřejmostí je nabídka funkčních prvků (rozkládání na jednolůžko, dvojlůžko, úložný prostor atd.) a možnost individuální úpravy sedací soupravy.

www.sedacky-ponsel.cz

Ložnice a skříně Wiemann

Ložnicový a skříňový nábytek Wiemann je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat. Nábytek Wiemann stále vyráběn výhradně v německém závodě v Osnabrücku z pečlivě sledovaných a trvale kontrolovaných surovin, které téměř výhradně pocházejí buď přímo z Německa, nebo z okolních evropských zemích.

www.loznice-wiemann.cz

Realizované projekty
ve spolupráci se SEDEA s.r.o.

Kontakt

Ing. Lucie Talavašková

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

SEDEA s.r.o.

Chlumova 1a
586 01 Jihlava

www.nemeckyinterier.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email