VOTOČEK TEAM

INTERIÉRY NA KLÍČ - OD NÁVRHU AŽ PO ÚKLID

O firmě

Co umíme

Kontakt

1 972

INTERIÉRY NA KLÍČ - OD NÁVRHU AŽ PO ÚKLID

Poradíme Vám, jak zútulnit Váš interiér a proměnit Váš byt dle Vašich představ. Již řadu let se specializujeme na kompletní rekonstrukce a výstavbu interiérů. Rádi pro Vás zrekonstruujeme cihlový i panelový byt, interiér Vašeho domu, koupelnu, WC, ložnici a další, a to od prvotního návrhu až po závěrečný úklid. 

Ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně. Společně si ujasníme Vaše požadavky na design, praktičnost i technickou proveditelnost jednotlivých představ a vytvoříme pro Vás interiér, který bude maximálně vyhovovat Vašim přáním a požadavkům. 

INTERIÉROVÝ DESIGN - Vytvoříme Vám DOMOV, ve kterém se budete cítít spokojeně. Vsaďte na dlouholeté zkušenosti našich specialistů a objevte možnosti rekonstrukce či přestavby interiéru, o kterých se Vám ani nesnilo! Navrhneme Vám interiér, který bude maximálně vyhovovat Vašim přáním a požadavkům.

REKONSTRUKCE A VÝSTAVBA INTERIÉRŮ - Zrealizujeme pro Vás kompletní rekonstrukci bytu či interiéru Vašeho domu od A do Z. Váš interiér pečlivě zaměříme a po konzultaci s Vámi vybereme potřebný materiál, keramiku, zařizovací předměty i další vybavení bytu. 

KOUPELNY A BYTOVÁ JÁDRA - Jsme odborníci na přestavbu bytových jader a koupelen a každá nová koupelna je pro nás vítanou výzvou. Rádi pro Vás zrealizujeme koupelnu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a podle nejmodernějších trendů.

OD NÁVRHU AŽ PO ÚKLID

Společnost VOTOČEK TEAM nabízí kompletní služby spojené s výstavbou a rekonstrukcí interiérů. Od zadávky až k samotné realizaci zakázky nás čeká proces od konzultace, návrhu interiéru, doporučení použití vhodných materiálů a jejich nákup, realizace a neustálý dohled nad prováděnou prací, finální úklid a odevzdání díla. Chystáte se na rekonstrukci? Náš tým s letitými zkušenostmi v oboru zajistí profesionální a bezvadnou realizaci.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.