Eliška Neubauerová

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

3 309

Eliška Neubauerová

O nás (O mně)

Tato činnost mě velice obohatila a posunula k řešení kompletních interiérů. Mám ráda jednoduchý moderní design. Klasický, rustikální i retro styl mě baví svou velkou pestrostí. Dokážu vám navrhnout nejvhodnější řešení. 
Každý ojedinělý požadavek je pro mě výzvou a ráda se sním poperu. 
Ve svých návrzích se snažím uspokojit požadavky klienta a obohatit je o jistou dávku originality, vtipu a elegance. Neustále sleduji současné trendy v bydlení a na svých FB stránkách se s vámi ráda podělím s postřehy ze světa bydlení a designu.

Jsem interiérový designér, specializuji se především na bytové prostory. Velké zkušenosti mám především s navrhováním koupelen a kuchyní. Mé pole působnosti je v Praze a také v Plzni.

Řešíte rekonstrukci nebo začínáte zcela od základu? Potřebujete novou kuchyň, koupelnu, obývací pokoj, nebo potřebujete jen vyšperkovat byt? Nevíte, jak rozmístit nábytek, jaké zvolit barvy, dekorace, textilie, nebo který styl by slušel vašemu bydlení? Vytvořím vám návrh interiéru dle vašich představ s ohledem na design a současné trendy v bydlení. Kompletní projekt interiéru ukáže, jak bude daná místnost vypadat a zároveň poslouží jako užitečná pomůcka při samotné realizaci, kterou vám taktéž zajistím. Je-li vaším bydlištěm Praha nebo Plzeň a jejich blízké okolí, neváhejte využít mých služeb.

Co umíme

Každý prostor se dá vylepšit i s minimem nákladů.

Jsem kreativně založený člověk s velkým nadšením pro design. Vkusné a kvalitní bydlení je pro mě prioritou. Vystudovala jsem výtvarnou textilní školu a poté jsem se věnovala navrhování kuchyňského nábytku. Další zkušenosti jsem nasbírala v koupelnovém studiu a současně jsem vystudovala interiérový design na Design škole.  

 

Kontaktujte nás

Eliška Neubauerová

Verneřická 403/9, Praha 9

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.