Gabriela BOROKY

Rádi vám pomůžeme splnit sen o krásném a kvalitním bydlení.

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

917

Gabriela BOROKY

Rádi vám pomůžeme splnit sen o krásném a kvalitním bydlení.

O nás (O mně)

Bytový architekt – interiérový designér

Lidé se často ostýchají oslovit bytového designéra, ať už z obavy, že výsledný interiér bude sice krásný, ale nebude odpovídat jejich potřebám a životnímu stylu nebo z obavy, že služba bytového architekta – designéra je drahá. Obojí je zbytečné. Naším cílem je co neúčelněji propojit funkční i estetickou stránku návrhu při respektování všech potřeb a přání klienta.

Hledáme netradiční řešení

Rovněž omezený rozpočet nebo příliš malý prostor není překážkou. Často právě díky omezením (ať už prostorovým nebo finančním) jsme nuceni hledat netradiční řešení. Díky poradenství s bytovým architektem si můžete ušetřit v budoucnu spoustu nepříjemností i financí, pokud by Váš prostor nebyl navržen dostatečně funkčně.

Jsme nezávislí

Správný bytový architekt je nezávislý. Nejsme distributorem nábytku žádné konkrétní značky. Naopak máme zmapovaný trh a snažíme se vám nabídnout vždy nejvhodnější řešení, jak po estetické tak i po finanční stránce.

Tím se také lišíme od různých „designových studií", kteří Vám sice vytvoří „návrh zdarma", ale jen a pouze tehdy pokud budou všechny prvky zakoupeny právě v jejich obchodě. Návrh interiéru však nespočívá jen v pořízení nábytku, jako je obývací stěna, sedačka, postel nebo kuchyňská linka.

Respektujeme Vaše požadavky

Naopak se zabýváme rozvržením a uspořádáním prostor tak, aby maximálně vyhovovaly všem vašim požadavkům a zároveň respektovaly ergonomii a logiku daného prostoru. Návrh interiéru řešíme komplexně od umístění vypínačů, zásuvek, elektrických rozvodů po stylové a barevného ladění, volbu povrchu stěn, volbu podlah, oblékání oken apod.

Usilujeme o vytvoření čistého, harmonického a pohodového prostředí, ve kterém se budete cítit „doma" A to se přece vyplatí.

Gabriela BOROKY

Co umíme

Návrhy a realizace interiérů provádíme zejména v Pardubickém, Královohradeckém kraji a Praze. Pokud však projevíte zájem, rádi za Vámi dojedeme kamkoliv. Případně využijte naší službu E-DESIGN.

Důraz klademe na funkční a praktické řešení, které je zároveň vysoce elegantní a estetické.

Našim cílem je kvalitní výsledek a spokojení klienti.

Kontaktujte nás

Gabriela BOROKY

Kancelář: Na Okrouhlíku 1781,Pardubice 530 03
Schůzky - Showroom : Kutnohorská 221, Hradec Králové 50004

www.gbdesign.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

 

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.