Hana Micková
   
 Hana Micková

Hana Micková

Domov je třeba vytvářet, ne hledat.

O nás

Jsem bytový architekt a výtvarnice. Jako výtvarník vím, že barvy, dekorace i osobité maličkosti vytváří jedinečnost a teplo domova.Díky letitým zkušenostem ze staveb a s řemeslníky vím, jak navrhnout interiér, aby byl použitelný, nejen krásný na fotkách. Společně s mým týmem vám pomůžeme s návrhem i realizací interiéru dle vašich přání a požadavků. A to s ohledem na design, útulnost a praktičnost. Ať už jde o byt, dům nebo jen jednu místnost.Jsem zaměřena především na design moderního bydlení s důrazem na praktičnost a originální řešení. Podílela jsem se na vzniku mnoha krásných interiérů. Krédem je mi filozofie, že vhodně užité barvy, dekorace i osobité maličkosti, vytvářejí jedinečnost a příjemné prostředí domova. Se zkušenostmi ze staveb a mnoha osobních rozhovorů s řemeslníky dokáži navrhnout interiér, včetně nábytku, tak, aby byl technicky proveditelný a splňoval přání majitele. 


Hana Micková

Jsem bytová architektka, výtvarnice.V bytovém designu pracuji již 10 let. Vystudovala jsem výtvarnou školu - řezbářství. Výtvarná studia, dějiny umění, klasická malba, restaurování, to vše utvářelo můj osobitý přístup k designu interiéru.

Co umíme

Návrh interiéru

Navrhneme pro vás interiér jedné místnosti, bytu, nebo celého domu. Po společné schůzce a zaměření prostor vám navrhneme 2D dispoziční řešení a 3D vizualizaci. Pomůžeme vám s výběrem nejen realizačních firem, ale i malých drobností, či doplňků.

Realizace

Naše prověřené realizační firmy vám pomůžou od stavebních prací až po malířské, či truhlářské práce. Dále jsme schopni vám zajistit například šití textilií, dekoraci, nebo třeba i květiny. Zkrátka jsme schopni splnit všechna vaše přání od A až do Z.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Hana Micková

Jílovská 1165/65
142 00 Praha 4 Braník

www.hana-mickova.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email