Havlický Design
   
Havlický Design

Havlický Design

Ateliér

O nás

Designérský ateliér pro architektonické návrhy staveb, interiérů a solitérní design.


Co umíme

Jsme designérský ateliér pro architektonické návrhy staveb, interiérů a solitérní design s přesahem do realizace. Projektujeme stavby s cílem dokonale ztvárnit představy klienta. Architektura interiéru je pro nás stejně důležitá jako tvorba samotného domu. A protože vše je ukryto v detailu, pro interiéry navrhujeme na přání klienta také nábytek. Vlastní dohled nad dílenskou výrobou jednotlivých modelů nám při tom umožňuje ručit za kvalitu jejich provedení.

 

AUTORSKÉ PROJEKTY A REALIZACE INTERIÉRŮ

Architektura interiéru je pro nás stejně důležitá jako tvorba samotného domu. Pozorně vnímáme každé přání klienta. Projekt interiéru  je naším řemeslem, kterým nezviditelňujeme sami sebe, ale tvoříme užitečný a esteticky přívětivý a účelný prostor. Náš zkušený realizační tým pak zajistí kvalitní dodávku v celé šiří potřebných řemesel.

 

ARCHITEKTONICKÉ STUDIE A PROJEKTOVÁNÍ STAVEB

Při projektování staveb je důležitá spolupráce s klientem od samého počátku. Pomůžeme vám definovat stavební záměr, nabídneme variantní ideová řešení a po zformulování zadání vytvoříme architektonickou studii, jejímž výsledkem bude dispozičně definovaná stavba – podklad pro další stupně projektu. Při práci se soustředíme na estetiku, funkčnost a moderní konstrukční řešení. Zpracujeme projektovou dokumentaci v celém spektru rozsahu – od územního řízení po prováděcí dokumentaci až po přípravu výběru zhotovitele stavebního díla. Službou autorského dozoru pak náš ateliér dotváří kvalitu stavby až do její kolaudace. Našim cílem je dokonale ztvárnit představy klienta.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Havlický Design

Havlický Design
Nový svět 85/19
118 00 Praha 1 – Hradčany

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email