Havlický Design

O nás (O mně)

Designérský ateliér pro architektonické návrhy staveb, interiérů a solitérní design.

Co umíme

Jsme designérský ateliér pro architektonické návrhy staveb, interiérů a solitérní design s přesahem do realizace. Projektujeme stavby s cílem dokonale ztvárnit představy klienta. Architektura interiéru je pro nás stejně důležitá jako tvorba samotného domu. A protože vše je ukryto v detailu, pro interiéry navrhujeme na přání klienta také nábytek. Vlastní dohled nad dílenskou výrobou jednotlivých modelů nám při tom umožňuje ručit za kvalitu jejich provedení.

 

AUTORSKÉ PROJEKTY A REALIZACE INTERIÉRŮ

Architektura interiéru je pro nás stejně důležitá jako tvorba samotného domu. Pozorně vnímáme každé přání klienta. Projekt interiéru  je naším řemeslem, kterým nezviditelňujeme sami sebe, ale tvoříme užitečný a esteticky přívětivý a účelný prostor. Náš zkušený realizační tým pak zajistí kvalitní dodávku v celé šiří potřebných řemesel.

 

ARCHITEKTONICKÉ STUDIE A PROJEKTOVÁNÍ STAVEB

Při projektování staveb je důležitá spolupráce s klientem od samého počátku. Pomůžeme vám definovat stavební záměr, nabídneme variantní ideová řešení a po zformulování zadání vytvoříme architektonickou studii, jejímž výsledkem bude dispozičně definovaná stavba – podklad pro další stupně projektu. Při práci se soustředíme na estetiku, funkčnost a moderní konstrukční řešení. Zpracujeme projektovou dokumentaci v celém spektru rozsahu – od územního řízení po prováděcí dokumentaci až po přípravu výběru zhotovitele stavebního díla. Službou autorského dozoru pak náš ateliér dotváří kvalitu stavby až do její kolaudace. Našim cílem je dokonale ztvárnit představy klienta.

Realizované projekty

Kontaktujte nás

Havlický Design

Havlický Design
Nový svět 85/19
118 00 Praha 1 – Hradčany

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

   

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.