iNELS CZ

iNELS CZ

Kvalita a profesionální přístup

O nás

iNELS jako produkt firmy ELKO EP existuje od roku 2007, kdy jsme jako jedni z prvních průkopníků v České republice začali vyvíjet a vyrábět inteligentní elektroinstalace pro domy a budovy s názvem smart home & Building Solutions. Od té doby nabral vývoj elektroinstalací rychlý vzestup a vznikla samostatná značka iNELS, která navazuje na více než dvacetiletou tradici ELKO EP. Dnes se zaměřuje na komplexní řešení pro všechny typy budov, od rodinných domků přes restaurace až po velké světové hotely. Nabízí bezdrátové ovládání osvětlení, vytápění, vzduchotechniky, multimediálních zařízení, kontrolu bezpečnostních kamer, detektorů a mnoha dalších prvků.

Úvodní text o vás a vaší nabídce, který se zobrazuje jak v detailu profilu, tak i jeho náhledu

Co umíme

Příprava projektů chytrého ovládání elektroinstalace

Připravíme pro vás projekt chytrého ovládání elektroinstalace. Připravujeme projekty pro nové objekty rezidenční výstavby, kanceláří, průmyslových prostorů i veřejného prostranství.

Realizace projektů s podporou partnerské sítě v rámci celé České Republiky

Spolupracujeme s více jak 280 certifikovanými partnery, kteří jsou proškoleni na používání našich produktů. Doporučíme vám ideálního realizačního partnera pro váš projekt na základě regionu a zkušeností.

Český výrobce

V rámci ČR zastupujeme českého výrobce elektrotechnických výrobků ELKO EP. V rámci našeho zastoupení jsme zodpovědni za distribuci a realizaci projektů s využitím prvků iNELS.

Realizované projekty
ve spolupráci se iNELS CZ

Kontakt

Rostislav Dušek

Key Account Manager

+420720705772

dusek@inels.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

iNELS CZ

New Living Centrum
Šafránkova 1
Praha 5 - Stodůlky

www.inels.cz

www.newlivingcenter.cz/showroomy-a-sluzby/showroomy/inels/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email