Ing. arch. Jan Ranný

„Celek a detail musí být v souladu.“

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

2 054

Ing. arch. Jan Ranný

„Celek a detail musí být v souladu.“

O nás (O mně)

Narodil jsem se v Rakovníku, ale už jako malý jsem se s rodiči přestěhoval do Prahy, kde jsem později absolvoval výtvarné gymnázium.

Poté jsem vystudoval Fakultu architektury na ČVUT a již během studia pomáhal ve firmě svého otce (RANNÝ ARCHITECTS), která se kromě architektury zabývá hlavně návrhem a realizací interiérů a prodejem designového nábytku a bytových doplňků.

Od roku 2009 do roku 2013 jsem se mimo jiné pravidelně účastnil natáčení pořadu „Jak se staví sen“ na TV Prima, kde jsem působil v designérské dvojici spolu s ing. arch. Annou Lacovou.

V současné době pracuji většinou samostatně nebo v týmu s Ing. arch. Davidem Kryspinem a věnuji se především interiérovým projektům, ke kterým v poslední době postupně přibývají i návrhy rodinných domů nebo i celých souborů staveb.

Nejraději se svými klienty spolupracuji už od začátku projektu, ideálně už ve fázi výběru vhodného interiéru, budovy nebo pozemku ke koupi či k pronájmu. Pak totiž mohu nejlépe zajistit, aby výsledek mé práce přesně vyhovoval představám a hlavně potřebám mých klientů.

„Celek a detail musí být v souladu.“

Ing. arch. Jan Ranný

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.