DG Architects

DG ARCHITECTS VYTVÁŘÍ ARCHITEKTURU PRO ŽIVOT I PRO PRÁCI

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

3 097

DG Architects

DG ARCHITECTS VYTVÁŘÍ ARCHITEKTURU PRO ŽIVOT I PRO PRÁCI

O nás (O mně)

Zhmotnění Vašich myšlenek a přání týkající se prostředí ve kterém žijete a pracujete, prochází celou řadou procesů od prvotního nápadu, ujasnění možností, projektovou přípravu, jednání s úřady a dodavateli, kontroly provádění díla, koordinace a řízení stavby, až po realizace interiérů. Díky našim zkušenostem Vás provedeme celou cestou tak, aby Vás výsledek těšil. 

Ing.arch. Katarína Greco

Věnuje se designu a architektuře od roku 1998. Všestranně zaměřený architekt s citem nejen pro design, ale i pro techniku a management. Pracovala v prestižních architektonických studiích v Čechách a v Německu a zahraničních kanceláří v ČR.

Co umíme

Naše architektonická kancelář tvoří všestranný, prověřený tým, který zajišťuje celý proces od návrhů a projektů až po realizaci a dokončení stavby. Na základě rozsahu a zaměření stavby spolupracujeme se specialisty, inženýry, architekty, ale i právníky, kteří zastřešují smluvní aspektyprojektu, od pořízení pozemku, či nemovitosti, až po jejich případný prodej. V neposlední řadě spolupracujeme s realitními makléři, pro získání čiprodej pozemků a nemovitostí. Komplexnost služeb je podpořena i tím, že umíme oceňovat nemovitosti. Díky tomu umíme navrhnout projekt tak,aby klient získal maximální estetický i finanční efekt.

Kontaktujte nás

DG Architects

K Sokolovně 37/2, 104 00, Praha 10

www.dgarch.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.