Kateřina Vašíčková

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

2 211

Kateřina Vašíčková

O nás (O mně)

Při navrhování interiérů používám naplno psychologii a vcínění se do klienta. Připomíná mi to hereckou branži, protože je potřeba se naplno ztotožnit s touto "rolí" a vydat ze sebe maximum. Nejen, že mě tato hra baví, ale navíc se design v interiéru se stal mým životem.

Navrhuji interiéry nejen po estetické stránce, ale také, a především, po stránce funkční. Vše má své zákonitosti a ty jsou v prostoru kolem nás potřeba pro pohodlný život i dobrou náladu. Zároveň se ale nebojím v rámci těchto pravidel experimentovat, stát si za svým dílem a dotáhnout jej do konce. Jsem toho názoru, že každý designer může mít svůj styl, na základě čehož si ho klient zvolí, ale zároveň by měl být každý jeho interiér originálem.

Pod svou značkou VITAE Design se věnuji návrhům soukromých i komerčních prostor. Návrhy odevzdávám ve formě 3D fotorealistických vizualizací, v případě zájmu také ve formě video prezentace a následné dokumentace pro realizaci a její nacenění realizační firmou. Realizaci svým klientům zajistím na klíč a i v případě realizace svépomocí klienta jsem realizátorům k dispozici po celou dobu probíhajících prací.  

Co umíme

Designér

Kontaktujte nás

Kateřina Vašíčková

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.