Ing.  Lucie  Šádková
   
Ing.  Lucie  Šádková

Ing. Lucie Šádková

Pomůžu vám vytvořit domov

O nás

Toužíte po krásném a útulném bydlení, kde se budete cítit skutečně jako doma? Kde na Vás po příchodu domů dýchne úžasná atmosféra? Chcete cítit opravdu skutečné teplo domova? Chcete svůj domov opravdu milovat? V tom případě máme hodně společného :-).

Chápu, že zařizování Vašeho vysněného domova může být těžké a zdlouhavé. Nemáte čas na hledání všech dekorací a nábytku. Neumíte je sladit, nevíte jaké barvy použít. Chcete mít vše krásné, ale výsledek nesplní vaše představy. Potřebujete se postarat o děti, musíte pracovat a uklízet a na zařizování bydlení už nezbývá čas a nervy. 

Naprosto tomu rozumím. Jsem tu proto, abych vám pomohla k vašemu vytouženému a útulnému bydlení a vám už se v něm jen krásně a s radostí žilo. Dokážu za vás všechno sladit a zařídit, tak aby to byl váš krásný a jedinečný domov. Ušetřím vám spoustu času a nervů:-).

Podrobný popis služeb a nabídky vaší společnosti pro zákazníky

Konzultace

Nevíte si rady, jak váš interiér v bytě či domě sladit? Nakoupili jste už hodně věcí a nábytku a nyní vám nejdou dohromady? Neumíte nakombinovat barvy a celkově váš interiér doladit? Máte pořád pocit, že se necítíte jako doma? Pojďme si o vašem vysněném prostoru popovídat a zaměřit se na to, aby vám váš interiér vyhovoval a cítili jste se v něm dobře.

Návrh interiéru

Chcete vnést do vašeho domova svěží vzduch? Přejete si útulný interiér, ale nevíte jak začít? Bojíte se, že nebudete umět vše sladit podle vašich představ? Neumíte si představit, jak by váš budoucí domov mohl vypadat? Nebo nemáte čas hledat nábytek a jiné vybavení? Já vám čas ráda ušetřím. Navrhnu vám interiér, ve kterém se budete cítit krásně a bude přesně podle vašich představ.

Redesign interiéru

Rádi byste se ve vašem domově cítili dobře, ale nechcete nebo nemůžete dělat celkovou rekonstrukci? Redesign většinou pracuje se stávajícím vybavením. Jedná se však o změny, které vašemu domovu vdechnou nový život a vy se v něm budete cítit krásně a uvolněně. Jde například o změnu výmalby, dekorací, barevné sladění či úpravu dispozice.

Home Staging

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost s větším výdělkem? Využijte službu Home Stagingu. Jedná se o službu díky které dostane Váš dům či byt ten správný šmrnc a bude se líbit většině potenciálních zájemců. Můžete využít i výhodnou službu online

Ing. Lucie Šádková

Toužíte po krásném a útulném bydlení, kde se budete cítit skutečně jako doma? Kde na Vás dýchne úžasná atmosféra? Chcete cítit opravdu skutečné teplo domova? Chcete svůj domov opravdu milovat? V tom případě máme hodně společného.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. Lucie Šádková

www.luciesadkova.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email