Master Design s.r.o.
   
Master Design s.r.o.

Master Design s.r.o.

Našim cílem je mistrovský návrh. Chytrý, funkční a krásný.

O nás

Jsme tým. Každý člen vyniká v něčem jiném a pouze díky úzké spolupráci všech lidí v týmu se nám daří navrhovat dokonalý domov.Nabízíme komplexní služby od architektonické studie přes projektovou dokumentaci až po stavbu domu na klíč. Náš tým architektů, projektantů, designérů Vám pomůže s návrhem dokonalého domova.


Ing. Michal Janáč

Zakladatel, jednatel
Jednám s klienty, dodavateli, starám se o bezproblémový průběh všech zakázek v Praze. Mám rád různorodost své práce a proto mě někdy potkáte v obleku v zasedačce a někdy zase ve špinavých montérkách na stavbě.

Ing. Jan Jadrníček

Zakladatel, jednatel
Tvořím strategii fungování firmy, starám se o zakázky a klienty v Ostravě. Vždy se ráno těším do práce, protože nikdy netuším, co vše nového mi každý den přinese.

Ing. arch. Martin Náhlovský

Spolumajitel, hlavní architekt
Mám na starosti architekturu. Miluji navrhování staveb, ten proces, kdy příjde správný nápad nebo myšlenka, ze které se nakonce stane krásná stavba.

Ing. arch. Lukáš Richter

Spolumajitel, hlavní projektant
Projektuji a starám se o ostatní projektanty ve firmě. Jak navrhnout správné řešení, aby to vypadalo a zároveň fungovalo? Tato otázka mě provází každý den zas a znova.

Co umíme

Jak pracujeme 

1. Našim cílem je vytvořit dokonalý domov

Návrhu přechází podrobná analýza potřeb klienta, domy nikdy nenavrhujeme zpatra. Jde nám o výsledek a veškeré návrhy na změny přicházející po projektu ze stran dělníků, dodavatelů či klientů pečlivě zvažujeme a nikdy nedovolíme, aby degradovaly výslednou stavbu.

 

2. Věci dotahujeme do konce

Nejprve dům navrhneme, poté vyprojektujeme a nakonec dozorujeme a nebo rovnou postavíme. Zkrátka začínáme konceptem, končíme kolaudací. 

 

3. Vyžadujeme otevřenost na obou stranách 

Otevřenost a vzájemná upřímnost mezi klientem a architektem je klíčem každého dobrého návrhu. Naším záměrem je vytvořit co nejkomfortnější místo k žití. Abychom toho docílili, je třeba řešit osobní požadavky a za nic se nestydět, proto dbáme na vytváření vřelých vztahů a uvolněné atmosféry. 

 

4. Bez variant

Nepřicházíme s variantami, protože pro každý problém navrhneme pokud možno nejlepší řešení. 

 

5. Snažíme se předat odborné zkušenosti v pochopitelné formě

Na našich stránkách najdete blog, kde podáváme pravdivé informace a odpovědi na odborné dotazy z oblasti architektury a stavebnictví. Chceme laické veřejnosti přiblížit problematiku norem, možnosti postupů, materiálů nebo třeba technologií. 

 

6. Transparentní smlouvy a ceny 

Veškeré smluvní vztahy a ceny jsou transparentní. Snažíme se o co nejjednodušší zpracování smluv a objednávek a dbáme na to, aby naše cenové nabídky byly spočítány přesně. 

 

7. Cheme znát vaše finanční možnosti

 Vyžadujeme, aby klient byl finančně uvědomělý a znal své možnosti. Jedině tak je možné dojít k úspěšné realizaci projektu a nepromarnit tak náš čas a vaše peníze. 

 

Poslání: 

U každé zakázky dbáme na:

dokonalou souhru mezi estetickým aspektem návrhu a praktickým využitím, 

zachování slušného chování a spolehlivosti, 

zlepšení kvality služeb v architektuře a stavebnictví, 

osvětu laické veřejnosti v oblasti architektury. 

Cheme se neustále vzdělávat a zlepšovat.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Master Design s.r.o.

PRAHA
www.master-design.cz
Bolzanova 1
110 00 Praha

OSTRAVA
www.master-design.cz
28.října 86
702 00 Ostrava
Česká republika
+420 732 546 404

www.master-design.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email