MINIMAL Concept

Našim posláním je přinášet krásné bydlení všem, kteří po něm touží. Věříme, že žít v dobře promyšleném a s láskou vytvořeném interiéru má vliv na kvalitu Vašeho života.

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

583

MINIMAL Concept

Našim posláním je přinášet krásné bydlení všem, kteří po něm touží. Věříme, že žít v dobře promyšleném a s láskou vytvořeném interiéru má vliv na kvalitu Vašeho života.

O nás (O mně)

Studio interiérového designu

Za zrodem studia MINIMAL Concept stojí nadšených pár, který se obklopil partou velice schopných, svému řemeslu oddaných lidí.

Jsme technicky zdatní, kreativní a milujeme interiérový design - tedy spojení vizuálně estetického a reálně funkčního bydlení. Důraz klademe na vytvoření koncepčního bydlení, kdy jednotlivé místnosti Vašeho domova tvoříme jako jeden kompaktní a harmonický celek s opakujícími se prvky. 

Věříme, že síla a krása interiéru spočívá v jeho čisté jednoduchosti, barevné střídmosti a kvalitě použitých materiálů. 

Jsme zaměřeni na vizuální podobu vašeho interiéru, zároveň však ctíme pohodlní domova a praktickou stránku užívání prostoru.

Navrhujeme a realizujeme interiéry po celé ČR.

PhD. Markéta Lovásová

Své technické vzdělání, vizuální představivost a smysl pro estetiku využívá při navrhování interiérů. Návrhy vytváří s respektem k potřebám klienta, dbá na praktickou stránku užívání prostoru a celkový estetický dojem z z interiéru.

Ing. Miloš Lovás

Jako spoluzakladatel společnosti dohlíží na její chod, udává ji jasný směr a má pod palcem technickou a provozní stránku věci. Jako maximalní perfekcionalista sleduje každý detail, každým dnem se jeho nároky a požadavky zvyšují a to se…

Co umíme

Ve zkratce lze říci - vytvoříme pro Vás interiér na míru od návrhu až po realizaci.

Co nabízíme:

komplexní služby v oblasti interiéru od návrhu a přípravu podkladů k realizačnímu projektu, přes realizaci až po vybavení interiéru zařizovacími předměty a doplňky

zkušenosti v oblasti interiérového designu, sledování vývoje interiérové designu zejména v oblasti nových technologií a materiálů

vybudované nadstandardní vztahy a kontakty s mnoha dodavateli založené na spolupráci při našich projektech

vlastní realizační firmu MINIMAL Build s.r.o.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.