MINIMAL Concept

MINIMAL Concept

Našim posláním je přinášet krásné bydlení všem, kteří po něm touží. Věříme, že žít v dobře promyšleném a s láskou vytvořeném interiéru má vliv na kvalitu Vašeho života.

O nás

Studio interiérového designuZa zrodem studia MINIMAL Concept stojí nadšených pár, který se obklopil partou velice schopných, svému řemeslu oddaných lidí.Jsme technicky zdatní, kreativní a milujeme interiérový design - tedy spojení vizuálně estetického a reálně funkčního bydlení. Důraz klademe na vytvoření koncepčního bydlení, kdy jednotlivé místnosti Vašeho domova tvoříme jako jeden kompaktní a harmonický celek s opakujícími se prvky. Věříme, že síla a krása interiéru spočívá v jeho čisté jednoduchosti, barevné střídmosti a kvalitě použitých materiálů. Jsme zaměřeni na vizuální podobu vašeho interiéru, zároveň však ctíme pohodlní domova a praktickou stránku užívání prostoru.Navrhujeme a realizujeme interiéry po celé ČR.


PhD. Markéta Lovásová

Své technické vzdělání, vizuální představivost a smysl pro estetiku využívá při navrhování interiérů. Návrhy vytváří s respektem k potřebám klienta, dbá na praktickou stránku užívání prostoru a celkový estetický dojem z z interiéru.

Ing. Miloš Lovás

Jako spoluzakladatel společnosti dohlíží na její chod, udává ji jasný směr a má pod palcem technickou a provozní stránku věci. Jako maximalní perfekcionalista sleduje každý detail, každým dnem se jeho nároky a požadavky zvyšují a to se zrcadlí v i jeho vždy kvalitně odvedené práci.

Co umíme

Ve zkratce lze říci - vytvoříme pro Vás interiér na míru od návrhu až po realizaci.

Co nabízíme:

komplexní služby v oblasti interiéru od návrhu a přípravu podkladů k realizačnímu projektu, přes realizaci až po vybavení interiéru zařizovacími předměty a doplňky

zkušenosti v oblasti interiérového designu, sledování vývoje interiérové designu zejména v oblasti nových technologií a materiálů

vybudované nadstandardní vztahy a kontakty s mnoha dodavateli založené na spolupráci při našich projektech

vlastní realizační firmu MINIMAL Build s.r.o.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

MINIMAL Concept

www.minimalconcept.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email