montesara interiors
   
montesara interiors

montesara interiors

Individualita a jedinečnost každé spolupráce

O nás

„Mým cílem je interiér, který koresponduje s architektonickým výrazem stavby. Interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně. Interiér, kterým se rádi pochlubíte rodině i přátelům. Zkrátka interiér, který si zamilujete.“  


Ing. Šárka Horáková

„Mojí hlavní zásadou je individualita a jedinečnost každé spolupráce. Stejně jako po Zemi nechodí dva identičtí lidé, je i každá zakázka unikátní.“

Co umíme

Věnuji se převážně rezidenčním projektům, ale v mém portfoliu najdete i komerční prostory nebo kanceláře.

Mojí hlavní zásadou je individualita a jedinečnost každé spolupráce. Stejně jako po Zemi nechodí dva identičtí lidé, je i každá zakázka unikátní. Naše vzájemná spolupráce je založena na důvěře a komunikaci. Jsme partneři a hledáme spolu cestu k vašemu vysněnému interiéru. Je to dlouhá cesta, na jejímž konci se nachází ucelený interiér, ve kterém se vždy odráží váš životní styl, vaše zájmy, koníčky i příběhy.

Ráda pracuji s kvalitními materiály, které jsou krásné, avšak praktické. Hledám řešení, která budou nadčasová a odolají neustále se měnícím trendům. Interiérům se snažím vdechnout moderní výraz, který někdy ráda obohatím o tradiční prvky, například zrestaurované kusy nábytku. Vždy mám radost, když se mi do interiéru povede zakomponovat třeba zrenovovaná židle, která by jinak skončila na smetišti. Občas také do interiérů maluji vlastní obrazy, které jim vtisknou jedinečný výraz a podpoří jejich celistvost.

Díky spolupráci s osvědčenými řemeslníky a dodavateli mohu navrhnout atypická řešení přesně na míru vašemu interiéru nebo třeba nabídnout neotřelé dekorace či svítidla.

Mým cílem je interiér, který koresponduje s architektonickým výrazem stavby. Interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a bezpečně. Interiér, kterým se rádi pochlubíte rodině i přátelům. Zkrátka interiér, který si zamilujete.

Studio jsem založila v roce 2009. K bydlení a designu jsem měla vždycky blízko. Jsem absolventkou oboru Pozemní stavby na stavební fakultě ČVUT, ale hlavním krokem k návrhům interiérů bylo studium profesionálního interiérového designu na pražské Designškole. Zkušenosti jsem nabírala i na půlroční stáži v kanadském Torontu.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

montesara interiors

www.montesara.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email