Nikola Kratochvílová
   
Nikola Kratochvílová

Nikola Kratochvílová

Designér

O nás

Jsem interiérová designérka a nabízím pomoc v realizaci Vašich projektů, ať už potřebujete poradit s celkovou dispozicí, výměrem materiálů nebo máte vše vybrané a chcete vše vidět, jak to bude vypadat, dokážu Vám s tím vším pomoci.

Zaměřuji se primárně na koupelny a kuchyně, ale pomohu Vám vytvořit i pracovnu, pokoje, ale i kanceláře a další prostory.

Kromě obrázků, které velmi věrohodně dokáží prostor nasimulovat, Vám dokážu dodat jednoduché plány půdorysů nebo nábytku, u koupelen i kladečské plány, kalkulace obkladů a dlažeb atd.

Spolupracuji s několika dodavateli, od kterých Vám mohu zařídit například dodávku dlažeb, podlah, zařizovacích předmětů od kuchyňským, koupelnových po světla. 

Dále spolupracuji i s projektantkou, která vytvoří oficiální projektové dokumentace, elektroinstalace, bourací práce pro rekonstrukce, zdící výkresy pro výstavbu, ale i podrobné výkresy nábytku pro truhláře, kterého mám buď také svého, dokáže vytvořit vše od vestavěných skříní, přes postele, pracovní stoly i televizní stěny, nebo výkresy můžete dát jinému truhláři. 

Nikola Kratochvílová

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Nikola Kratochvílová

www.instagram.com/nikadesign.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email