Obchodní centrum


Obchodní centrum

Master Design s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 754

O projektu

Obchodní centrum Liberec Moderní třípatrové obchodní centrum architekti koncipovali do oblých tvarů za použití přírodních prvků v interiéru.

Autoři projektu

Master Design s.r.o.

Jsme tým. Každý člen vyniká v něčem jiném a pouze díky úzké spolupráci všech lidí v týmu se nám daří navrhovat dokonalý domov.

Nabízíme komplexní služby od architektonické studie přes projektovou dokumentaci až po stavbu domu na klíč. Náš tým architektů, projektantů, designérů Vám pomůže s návrhem dokonalého domova.

Zakladatel, jednatel Jednám s klienty, dodavateli, starám se o bezproblémový průběh všech zakázek v Praze. Mám rád různorodost své práce a proto mě někdy potkáte v obleku v zasedačce a někdy zase ve špinavých montérkách na stavbě.

Zakladatel, jednatel Tvořím strategii fungování firmy, starám se o zakázky a klienty v Ostravě. Vždy se ráno těším do práce, protože nikdy netuším, co vše nového mi každý den přinese.

Spolumajitel, hlavní architekt Mám na starosti architekturu. Miluji navrhování staveb, ten proces, kdy příjde správný nápad nebo myšlenka, ze které se nakonce stane krásná stavba.

Spolumajitel, hlavní projektant Projektuji a starám se o ostatní projektanty ve firmě. Jak navrhnout správné řešení, aby to vypadalo a zároveň fungovalo? Tato otázka mě provází každý den zas a znova.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.