Obývací prostor s kuchyní rd. domu v Jihlavě


Obývací prostor s kuchyní rd. domu v Jihlavě

Lukáš Kaňa

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 576

O projektu

V tomto prostoru nám harmonicky hrají zelené a béžovohnědé odstíny barev s doplňky bílé a bronzové. Dispozice interiéru je tvořena tak, aby kontakt mezi jednotlivými členy rodiny či přáteli byl maximálně efektivní. O útulnost a komfort se nám hravě postarají správně umístěná svítidla. V kuchyňské části máme prakticky řešenou linku s mnoha úložnými prostory a prosklenou vitrínou, která dodává kuchyni ten pravý šmrnc.

Autoři projektu

Lukáš Kaňa

Jsme interiéroví designéři působící v České republice se sídlem v Brně, kteří se zabývají navrhováním soukromích a komerčních interiérových prostorů včetně realizací. Věnujeme se především moderním, inovativním a nadčasovým řešením. Zakládáme si na kvalitních vizualizacích, abyste si dokázali co nejlépe svůj budoucí interiér představit. Přetváříme Vaše sny ve skutečnost.

Věnuji se interiérovému designu, který je neotřelý a inovativní. Vytvářím interiér, který pro Vás bude skvostný a výjimečný. Věnuji se především moderním a minimalistickým stylům.

Lásku k designu mám od narození a k interiérům jsem se dostala postupem času. Zaměřuji se na širokou škálu stylů, ale držím krok s nejmodernějšími trendy. Ráda vdechuji interiérům originalitu a nevšednost.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.