Kouzlo venkova


Kouzlo venkova

DESIGN-ATMOSFÉRA - Markéta Vondráčková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 197

O projektu

Malý domek s předzahrádkou na předměstí historického městečka Vás okouzlí již při vstupu. Dýchne na vás téměř francouzský šarm s nostalgií a kouzlem venkova. Když mě zákaznice oslovila ohledně spolupráce, měla jsem velkou radost, protože v tomto duchu netvořím často. V této době je tento styl trošku opomíjený a to je velká škoda, jak sami můžete vidět na fotkách. Zákaznice měla celkem ucelenou představu, jak by měl interiér domu vypadat. Já jsem ji pak vedla tou správnou cestou, aby se její sen stal skutečností.

Důležité jsou kvalitní materiály a detaily Důraz je kladen na dispozice, pečlivě vybrané kvalitní materiály, teplé a studené odstíny a velký cit pro detail. Tím, že zákaznice má sama vytříbený vkus, nám šla spolupráce hladce a výsledkem jsme obě nadšené. Nyní čekáme na jaro, aby se mohlo pokračovat exteriérem a útulnou venkovskou zahrádkou. Realizace ukončena 2021. .

Autoři projektu

DESIGN-ATMOSFÉRA - Markéta Vondráčková

Já & design

Dá se jen okrajově říci, že podle toho, jak člověk žije, jak se chová ve společnosti, jaký obývá dům, jak se obléká, jakého má mazlíčka, takové má povahové rysy. A to samé platí v interiéru. Je úžasné, že každý vidíme krásu v něčem jiném. Úkolem designéra je vcítit se, naslouchat druhému a být mu co nejvíce nápomocen při jeho realizaci.

Já sama mám osobitý vztah k přírodě a ke všemu, co k ní patří. Rozpoznávat v interiéru teplo dřeva a ohně, chladnou atmosféru kamenů a skla, neopakovatelnou vůni levandule a vůbec dýchat ten svěží vánek přírody, je mi na duši blízké.

Mám ráda osobitou atmosféru venkovských stavení. Kdybych si měla vybrat kuchyň svých snů, tak by to byla určitě typická provensálská kuchyně ve světlém provedení. Vzbuzuje ve mně pocit něžnosti, lehkost a nostalgie.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.