Architektiv

Rekonstrukce bytu 3+kk, Praha 4

O projektu

Kompletní rekonstrukce interiéru bytu pro mladý pár, jejichž představy o novém bydlení byly: moderní, minimalistický a hodně tmavého nábytku. Náročná rekonstrukce začala návrhem nových dispozic, kam se mi podařilo navrhnout, i při stísněných podmínkách, kuchyň s velkým množstvím úložného prostoru. Koupelna a toaleta jsou pojaty netradičně ve velmi tmavých tónech. Kromě tmavě šedých obkladů a černých prvků atmosféru dotváří i černé podhledy. Veškerý nábytek je navržen na míru a zrealizován byl firmou Interyss.

Součástí kompletní rekonstrukce byly mimo jiné nové lité polyuretanové podlahy, kompletní elektro, dveře se skrytými zárubněmi a většina stěn s betonovou nebo epoxidovou stěrkou.

Tento projekt proběhl ve spolupráci s firmou Stavba&design, která zajišťovala celou realizaci.

Cena realizace projektu

45500 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 45500 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Milujeme vytvářet krásné a funkční prostory. Ať už potřebujete navrhnout interiér nebo celý dům, jsme tady pro Vás.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Architektiv

Působíme v Praze, ale také v Olomouckém kraji.

www.architektiv.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email