stavba&design

stavba&design

REKONSTRUKCÍ BYTU NEBO DOMU ZAČÍNÁ NĚCO NOVÉHO.

O nás

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce bytů a domů a stavby rodinných domů. 

Najít vysněný domov, nebo vytvořit líbivý podnájem s investičním záměrem v již značně opotřebovaném, nedokončeném, či dispozičně špatně postaveném bytě není snadné. My vám však jsme schopni nabídnout přenesení veškerých vašich představ o bydlení v rámci rekonstrukce kompletně na klíč. Vždy si zakládáme na nadstandartním servisu, kompletním provedením do nejmenšího detailu šité klientům na míru.


Od architektonického návrhu, přes prováděcí dokumentaci. Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať se jedná o dům, byt, či komerční prostor, vše zařídíme s naším týmem k Vaší spokojenosti. Kompletní rekonstrukce bytustavby rodinných domůpůdní vestavbyrevitalizace bytových domů a komerční stavby.  Čerpáme ze zkušeností získaných za posledních 15 let na realizacích - stavebních a designových.

Kvalitní a spolehlivá stavební firma.

Co umíme

ARCHITEKTURA

Vše začíná architektonickým návrhem, avšak v propojení s odborníky z realizací staveb dospějeme vždy k originálnímu, funkčnímu a cenově dostupnému řešení.

PROJEKČNÍ ČINNOST

Projektujeme interiéry i exteriéry dle architektonických studií až po prováděcí dokumentace.

REKONSTRUKCE BYTŮ A DOMŮ

Najít vysněný domov, nebo vytvořit líbívý podnájem s investičním záměrem v již značně opotřebovaném, nedokončeném, či dispozičně špatně postaveném bytě není snadné. My vám však jsme schopni nabídnout přenesení veškerých vašich představ o bydlení v rámci rekonstrukce kompletně na klíč.

PROFESIONÁLNÍ A MODERNÍ STAVBY

Ať už jste developer se stavebním záměrem, nebo si hodláte splnit sen v podobě výstavby vytouženého rodinného domu, jste u nás na správném místě. Naší specialitou jsou kromě rekonstrukcí také samotné stavby.

Realizované projekty
ve spolupráci se stavba&design

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

stavba&design

Za Mototechnou 37, Praha 5

www.stavbadesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email