stavba&design

REKONSTRUKCE BYTU 3+KK PRAHA TRÓJA

O projektu

V relativně hezkém projektu finského developera YIT jsme rekonstruovali byt v 5. patře s dispozicí 3+KK. Společnost stavba&design si na pomoc přizvala architektku z CZECH DECO TEAM Evu Martincovou. V bytě byly instalovány italské dveře Pivato, podlaha je bělený dub Admonter. Kuchyňská linka je doplněna elektrickými výklopy a veškeré vestavěné skříně jsou osvětlené čidly.I přes vysoký standard použitých materiálů se podařilo udržet nízkou realizační cenu.


Autoři projektu

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce bytů a domů a stavby rodinných domů. 

Najít vysněný domov, nebo vytvořit líbivý podnájem s investičním záměrem v již značně opotřebovaném, nedokončeném, či dispozičně špatně postaveném bytě není snadné. My vám však jsme schopni nabídnout přenesení veškerých vašich představ o bydlení v rámci rekonstrukce kompletně na klíč. Vždy si zakládáme na nadstandartním servisu, kompletním provedením do nejmenšího detailu šité klientům na míru.


Od architektonického návrhu, přes prováděcí dokumentaci. Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať se jedná o dům, byt, či komerční prostor, vše zařídíme s naším týmem k Vaší spokojenosti. Kompletní rekonstrukce bytustavby rodinných domůpůdní vestavbyrevitalizace bytových domů a komerční stavby.  Čerpáme ze zkušeností získaných za posledních 15 let na realizacích - stavebních a designových.

Kvalitní a spolehlivá stavební firma.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

stavba&design

Za Mototechnou 37, Praha 5

www.stavbadesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email