Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO
Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO Autor projektu
 Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO

POKOJÍK PRO AKTIVNÍHO CHLAPEČKA

O projektu

Vytvářet pokojíky pro děti je největší radost, zvlášť když jsou rodiče otevření nápadům. Pokojík pro aktivního předškoláčka jsme tvořili od základu, takže všechny kusy nábytku spolu ladí. Centrem pokoje je postýlka se stříškou, která se brzy po instalaci stala oblíbeným místem nejen malého majitele, ale i jeho kamarádů. Skříně jsou nadčasové a bude v nich dostatek místa i pro budoucího teenagera. Výmalbu podle vzoru zvládli sami rodiče, stejně jako montáž žebřin. Tleskám!

Výrobu nábytku zajistil osvědčený truhlář Petr Juhás.


Autoři projektu

Zažili jste ten pocit, kdy jste na určitém místě cítili „tady jsem správně, tohle je přesně místo pro mě“…? Tak byste se měli cítit každý den tam, kde trávíte svůj čas…spokojeni a sami sebou. Mým cílem je vám pomoci takové místo stvořit.

Ačkoli si to často neuvědomujeme, náš životní prostor v nás vyvolává různé emoce. Jistě víte, že do některých prostor se vracíte rádi a jinam se vám znovu již nechce.

Mým cílem je s vámi vytvořit takový životní prostor, do kterého se budete rádi vracet.

Mé celoživotní nadšení pro krásu, design a zařizování harmonického bydlení mě v roce 2012 odvedlo od kariéry v bankovnictví ke studiu interiérového designu na pražské DesignŠkole a od té doby se navrhování interiérů stalo mou vášní.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz