Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO
Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO Autor projektu
 Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO

KUCHYNĚ V HLAVNÍ ROLI

O projektu

Kuchyně jsou bezesporu srdcem domova a jako takovým jim v návrzích téměř vždy patří nejvíce pozornosti. Nejinak tomu bylo v případě kuchyně, pro kterou jsme s paní majitelkou jsme měly společnou vizi propojení designu s funkčností. Výsledkem je kuchyně nejen krásná, ale i praktická. Rozvržení spotřebičů a členění skříněk jsme uzpůsobily požadavkům a zkušenostem paní majitelky a až následně jsme se vrhly na design. Kuchyně působí vzdušně, moderně a zároveň útulně, a to díky kombinaci bílého lesku a skla s dekorem betonu a teplými tóny dubu.


Autoři projektu

Zažili jste ten pocit, kdy jste na určitém místě cítili „tady jsem správně, tohle je přesně místo pro mě“…? Tak byste se měli cítit každý den tam, kde trávíte svůj čas…spokojeni a sami sebou. Mým cílem je vám pomoci takové místo stvořit.

Ačkoli si to často neuvědomujeme, náš životní prostor v nás vyvolává různé emoce. Jistě víte, že do některých prostor se vracíte rádi a jinam se vám znovu již nechce.

Mým cílem je s vámi vytvořit takový životní prostor, do kterého se budete rádi vracet.

Mé celoživotní nadšení pro krásu, design a zařizování harmonického bydlení mě v roce 2012 odvedlo od kariéry v bankovnictví ke studiu interiérového designu na pražské DesignŠkole a od té doby se navrhování interiérů stalo mou vášní.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Soňa Marková - S4U INTERIER DESIGN STUDIO

Jankovcova 94
170 00 Praha 7

www.s4udesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email