Gabriela  BOROKY

Vesnický dům

O projektu

Klienti oslovili gbDESIGN v roce 2016 po zakoupení menšího rodinného domu. Hned od počátku věděli, že jim nevyhovuje současná dispozice kuchyňské linky , kde malý prostor byl navíc zmenšen i vsazenou spižírnou. Při první návštěvě jsme se rychle shodli i na výměně a sjednocení podlahy ve společenské části domu. Tzn,. kuchyně spojené s obývacím pokojem, chodby a vstupu do domu. Klientku rovněž  nadchlo navržení prosklenných posuvných dveří při vstupu do obývacího pokoje, které prostor opět odlehčí a prosvětlí.Barevné ladění jsem navrhla v tónech capuccinovo hnědých s akcnentí světle modrou barvou. Ta je zastoupena hlavně nevšední tapetou Alabastro španělské značky  Tres Tintas.Původně byla navržena menší sedací souprava a televize umístěna na dveřích u vstupu do obývacího pokoje. Klienti si ale přáli rohovou sedačku a tak byl obývací pokoj otočený o 180st., což umožnilo vyhovět jejich požadavku a zároveň zachovat vzdušnost místnosti.


Autoři projektu

Bytový architekt – interiérový designér

Lidé se často ostýchají oslovit bytového designéra, ať už z obavy, že výsledný interiér bude sice krásný, ale nebude odpovídat jejich potřebám a životnímu stylu nebo z obavy, že služba bytového architekta – designéra je drahá. Obojí je zbytečné. Naším cílem je co neúčelněji propojit funkční i estetickou stránku návrhu při respektování všech potřeb a přání klienta.

Hledáme netradiční řešení

Rovněž omezený rozpočet nebo příliš malý prostor není překážkou. Často právě díky omezením (ať už prostorovým nebo finančním) jsme nuceni hledat netradiční řešení. Díky poradenství s bytovým architektem si můžete ušetřit v budoucnu spoustu nepříjemností i financí, pokud by Váš prostor nebyl navržen dostatečně funkčně.

Jsme nezávislí

Správný bytový architekt je nezávislý. Nejsme distributorem nábytku žádné konkrétní značky. Naopak máme zmapovaný trh a snažíme se vám nabídnout vždy nejvhodnější řešení, jak po estetické tak i po finanční stránce.

Tím se také lišíme od různých „designových studií", kteří Vám sice vytvoří „návrh zdarma", ale jen a pouze tehdy pokud budou všechny prvky zakoupeny právě v jejich obchodě. Návrh interiéru však nespočívá jen v pořízení nábytku, jako je obývací stěna, sedačka, postel nebo kuchyňská linka.

Respektujeme Vaše požadavky

Naopak se zabýváme rozvržením a uspořádáním prostor tak, aby maximálně vyhovovaly všem vašim požadavkům a zároveň respektovaly ergonomii a logiku daného prostoru. Návrh interiéru řešíme komplexně od umístění vypínačů, zásuvek, elektrických rozvodů po stylové a barevného ladění, volbu povrchu stěn, volbu podlah, oblékání oken apod.

Usilujeme o vytvoření čistého, harmonického a pohodového prostředí, ve kterém se budete cítit „doma" A to se přece vyplatí.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Gabriela BOROKY

Kancelář: Na Okrouhlíku 1781,Pardubice 530 03
Schůzky - Showroom : Kutnohorská 221, Hradec Králové 50004

www.gbdesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email