DomArt-design

Kuchyně v černém ultramatu v kombinaci s měděným kovolaminátem.

O projektu

Klientka chtěla krásnou moderní kuchyni do nového domečku, ale nemohla se rozhodnout mezi betonem, bílou nebo černou. Do černé jsem jí přesvědčila já, na základě školení architektů, kde nás zástupce výrobce přesvědčil o kvalitě současných ultramatných materiálů a jejich bezotiskovém provedení. Pokud by někdo toužil po černé kuchyni, doporučuji investovat do kvalitních materiálů, aby se náročnost úklidu minimalizovala. Pochopitelně i tak je na černé vidět více, než by si běžná žena přála.

Na doplnění a oživení černé jsem zvolila také jeden ze současných trendů a tou je měděná.

Na kovolaminátu krásně vyniká a na dvířka je použita metalická folie v měděném provedení. Díky tomu, že měděná je trendy barva, je pro zákaznici snadné dokoupit si doplňky, máme k této kuchyni i hrnce v černé s měděnou.

Barevně je pojat i snížený strop nad kuchyňskou částí, aby interiér působil veseleji. Kuchyně má pochopitelně maximální možnou výbavu v zásuvkách a osvětlení nejenom stropní, ale je podsvětlený celý ostrůvek, led páskou pod pracovní deskou. Na přání klientky jsme udělali zvýšenou myčku s přidanou zásuvkou na mycí prostředky. Co říkáte, ráda bych znala názory lidí ?


Autoři projektu

Naše firma se úspěšně zabývá tvorbou interiérů od roku 1985, na začátku to byla práce pro oborový podnik Nábytek ve funkci bytového architekta, později jako soukromá firma se zaměřením na návrhy a realizace interiérů. 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz