Prodejna českých šperků s drahokamy lásky a vášně


Prodejna českých šperků s drahokamy lásky a vášně

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

3 244

O projektu

Hlavním mottem konceptu bylo vytvořit moderní, světlý a luxusní prodejní prostor, kde vynikne krása a detaily tradičních i moderních šperků. Český granát představuje strategickou surovinu pro výrobu nezaměnitelných šperků. Zajímavostí prodejny je stojan „hrabadlo“, kde si může každý z návštěvníků najít české granátky, a v zadní části místnosti nacházející se malá galerie s historickým šperkařským stolem a výstavou starožitných šperků. Použité nadčasové a luxusní materiály /zlato, mramor, křišťál/ jsou symbolem bohatství. Díky této kombinaci vynikne prestiž i luxus produktů a správně se zacílí na konkrétní zákazníky. Věřím, že příjemné prodejní prostory přitáhne i mnoho zahraničních turistů, procházejících centrem historické Prahy, a jméno tradičních českých produktů se bude šířit po celém světě.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.