Ing. Dáša Laušmanová

Prodejna českých šperků s drahokamy lásky a vášně

O projektu

Hlavním mottem konceptu bylo vytvořit moderní, světlý a luxusní prodejní prostor, kde vynikne krása a detaily tradičních i moderních šperků. Český granát představuje strategickou surovinu pro výrobu nezaměnitelných šperků.Zajímavostí prodejny je stojan „hrabadlo“, kde si může každý z návštěvníků najít české granátky, a v zadní části místnosti nacházející se malá galerie s historickým šperkařským stolem a výstavou starožitných šperků.Použité nadčasové a luxusní materiály /zlato, mramor, křišťál/ jsou symbolem bohatství. Díky této kombinaci vynikne prestiž i luxus produktů a správně se zacílí na konkrétní zákazníky.Věřím, že příjemné prodejní prostory přitáhne i mnoho zahraničních turistů, procházejících centrem historické Prahy, a jméno tradičních českých produktů se bude šířit po celém světě.


Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Jsme interiérové studio designu a zaměřujeme se na bytové i komerční prostory. Řešíme zakázky od první myšlenky až po realizaci. Ke každému projektu přistupujeme s velkou zodpovědností a snažíme se vyhovět požadavkům klientů.

Působíme v Královehradeckém kraji a v Krkonoších.

Tvoříme pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny.
Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou.
Interiér, který žije s vámi.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. Dáša Laušmanová

Horská 922, 541 01Trutnov

Nový Nemojov 403, 544 61 Nemojov
/u Dvora Králové n./L./

www.rossydesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email