Změna dispozice panelákového bytu 1+1 na garsonku


Změna dispozice panelákového bytu 1+1 na garsonku

Hedvika Novotná - NOVOdesign

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

6 806

O projektu

Rozsah práce: - bourání starého umakartového jádra - nové nivelační stěrky, nová podlaha (vinyl v rolích), nové podlahové lišty - nově postavená koupelna, nové rozvody vody a odpadu - nové pódium, pod kterým v prostoru koupelny vede kanalizace do šachty - nové omítky - SDK podhledy - SDK obložení stěn - rekonstrukce lodžie vč. prosklení - nová otopná tělesa - odstranění přípojky plynu - klimatizace - rekonstrukce lodžie (obklady, tahokov, zasklení).

Cena realizace projektu

31000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 31000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Hedvika Novotná - NOVOdesign

Jsem rebelka, často jdu proti proudu. U lidí si velmi cením zdravého selského rozumu. Není mým cílem zalíbit se všem. Bydlení, věci a lidé, kterými se v životě obklopujeme, velmi působí na naši psychiku a celkovou životní pohodu. Proto interiéry navrhuji tak, aby se v nich moji klienti necítili jako v neosobním designovém showroomu, či jako na vystylizované fotce z Instagramu.

  • Vzhledem k tomu, že den není nafukovací a v poslední době se věnuji převážně přednáškové činnosti ve Škole interiéru, musím svůj čas plánovat efektivně a dlouhodobě. Prosím tedy o pochopení, že i projekty, na kterých budu pracovat, si pečlivě vybírám.
  • Komerční zakázky upřednostňuji před rezidenčními projekty. Nezabývám se dílčími projekty. Navrhuji vždy celý byt, celý dům, či celý komerční projekt). Prosím tedy, abyste mě nepoptávali s tím, že chcete navrhnout pouze kuchyňskou linku či dětský pokoj. Pracuji komplexně a řeším zakázky pouze na klíč. Ráda vám však doporučím kolegu/-yni z branže, který/-á se zabývá i dílčími místnostmi.
  • V případě, že potřebujete služby interiérového designéra dříve (nejlépe hned), můžete mě také kontaktovat a já vám velmi ráda doporučím konkrétní/-ho kolegu/-yni z branže, která/-ý by se vašemu projektu mohl/-a věnovat dříve. Případně vám doporučím i některého ze svých velmi šikovných studentů, kteří prošli moji Školou interiéru.
  • Pokud jste si koupili byt v developerském projektu, je potřeba mě kontaktovat ve fázi, kdy jsou ještě možné klientské změny (upřímně zde však musím napsat, že developerské projekty nedělám vůbec ráda). Vycházím ze svých zkušeností komunikace s několika velkými developerskými firmami. Pokud bych si měla vybrat mezi projektem rekonstrukce vybydleného panelákového bytu a developerským projektem „krásné“ novostavby, upřednostním vždy raději ten panelák. A to díky nesmírně složitému procesu klientských změn a  díky komunikačním neshodám s každým developerem, se kterým jsem doposud jednala (rozhodně jich nebylo málo).
  • Nejraději mám kompletní rekonstrukce starých bytů. Čím menší, tím pro mě lepší (baví mě optimálně využít malý prostor), ale ráda se poperu i s těmi velkými ;-)
  • Pracuji v rámci celé ČR.

Jsem rebelka, často jdu proti proudu.Oceňuji selský rozum. Nechci se zalíbit se všem. Bydlení, věci a lidé, kterými se obklopujeme,působí na životní pohodu. Klienti se nesmí v interiéru cítit jako v showroomu,či jako na fotce z Instagramu.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.