BISTRO CHARLIE`S 4REST

O projektu

BISTRO CHARLIE`S 4REST Fillova 260/1, 638 00 Brno-sever-Lesná autor: DL STUDIO, s. r. o. , Mgr. David Marek a Ing. arch.

Tomáš Hrubý, spolupráce Ing. arch. Alina Sereda Pro gastronomickou skupinu TRIPOLI RECENT, s. r. o.

, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, jsme připravovali dva nové gastronomické provozy do rekonstruovaného centra služeb na sídlišti Lesná. Vedle klasické restaurace to je i malé bistro s vlastní výrobou a prodejnou zdravých potravin. Koncept uvažuje o kombinaci obou provozů pro různé druhy zákazníků. Bistro má splňovat nároky na zdravou výživu a je doplněno prodejnou bio potravin malých výrobců. Prostor musí sloužit jako malá prodejna, která nabízí jak balené zboží, tak potraviny a jídla vlastní produkce.

Hlavní výroba je v zázemí, které je poměrně veliké na malý odbyt. Počítá se se zásobováním dezerty do dalších provozů této gastronomické skupiny. Součástí prodejního pultu jsou nejen zachlazené vitríny, ale i místo pro přípravu nápojů. V části prostoru prodejny je místo pro sezení menšího počtu hostů. Většina produktů bude prodána pultovým prodejem, ale předpokládá se i konzumace na místě.

Hlavním prvkem, který dělí prostor, jsou police na produkty. Jednoduchá ocelová konstrukce s dubovými deskami vede zákazníka k pultu a vytváří zákoutí pro sedící hosty. Dřevěné sezení bez čalounění je z produkce TON. Další materiály vyhovují požadavku na snadnou údržbu. Omyvatelné tapety s motivem zdravých produktů, dlažba s výraznou grafikou, hladké plochy nábytku.Velkým zrcadlem chceme malý prostor trochu zvětšit a dát mu až kavárenský charakter.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

DL studio

Jsme tým architektů s letitými zkušenostmi s návrhem a realizací gastronomických, hotelových a dalších veřejných a soukromých prostorů.

Poprvé jsme se spolu potkali v roce 1991 v zastoupení, já byl večer v divadle V Karlových Varech na detektivce od Agathy Christie a David, byl jako scénograf v zákulisí,a protože jsem musel stihnout večerku, nedozvěděl jsem se kdo je vrah. Já poslední rok na průmyslovce, David první rok v „angažmá“. Za patnáct let spolu v noci jedem autem z Bratislavy a já se konečně dozvěděl, kdo byl vrah.

Od té chvíle jsme spolu. Já stihnul udělat architekturu a David zjistil, že ho kromě divadla baví navrhovat a designovat. A tak spolu děláme interiéry.

A protože nejsme sami a máme spoustu mladších kolegů, občas uděláme i něco jiného, než je interiér hospody.

 

 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.