DL studio

OBCHOD – Colonial OC Luka PRAHA

O projektu

OBCHOD – Colonial Luka
Mukařovského 2590/2, 155 00 Praha 13-Stodůlky
autor: DL STUDIO, s.r.o., Mgr. David Marek a Ing. arch. Tomáš Hrubý, spolupráce Ing. arch. Sylva Vlková

Zadáním investora bylo doplnění restaurace Coloseum o obchod s vybranými italskými delikatesami, těstovinami, sýry, šunkami a vínem. Obchod je situován tak, aby doplňoval restauraci, která je orientována výkladci do ulice. Obchod je pak orientován do obchodní pasáže navazující na vestibul stanice metra Luka.
Vstup do obchodu je možný přes vstup do restaurace, nebo samostatným vstupem. Cílem bylo, aby hosté restaurace měli kontakt se zbožím, které je možné si koupit a stejně tak nakupující v obchodě se mohou „podívat“ do restaurace a dát si zde kávu, oběd, či večeři.
Obslužný pult obchodu Colonial plynule navazuje na pult restaurace a je zakončen pizza pecí, která však není z obchodu vidět.
Je však vidět do krájírny a přípravny čerstvých sýrů a uzenin, která je oknem orientovaná do části s vinotékou a malým sezením...host si při konzumaci vína může objednat malé tapas...

Obchod je rozdělen na jednotlivé sekce, největší část je věnována vínům a olivovým olejům. Jsou zde však nabízené i ostatní typické italské delikatesy a to v běžných regálech, nebo zachlazených skříních.
Regály jsou částečně použité typové. Ostatní jsou pak atypické a navazují designově na design interiéru restaurace.

Na podlaze jsou použity vinylové dílce imitující dřevo. Pod stropem pak jsou viditelné veškeré technologie...

Autoři projektu

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DL studio

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email