RUNNING SUSHI - SHIROKIYA - OC NOVÁ KAROLÍNA OSTRAVA


RUNNING SUSHI - SHIROKIYA - OC NOVÁ KAROLÍNA OSTRAVA

DL studio

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 074

O projektu

RUNNING SUSHI - SHIROKIYA - OC NOVÁ KAROLÍNA OSTRAVA Nejedná se o klasickou vestavbu do nabízených jednotek v rámci obchodního centra. Byl k dispozici uvolněný volný prostor přes několik podlaží, přímo nad hlavním vstupem od centra města. Naším cílem bylo tedy vytvořit kombinaci odbytové plochy pro volné sezení, se sezením u runnig pásů a správně umístit samotné zázemí pro kuchyni, sklady a hygienické zázemí. Vznikla tedy ohraničená odbytová plocha s dostatečným odstupem od sousedních obchodních jednotek a vestavěný "domek" ve kterém jsou veškeré místnosti kuchyně a zázemí. Tento domek je pak patřičně označen, aby byl viditelný z ulice. Interiér je navržen v jednoduché barevnosti - bílá, kombinovaná s černou a tato jednoduchost je pak narušena výrazným oranžovým čalouněním.

Židle jsou atypické - vyráběné na míru dle asijského vzoru.

Autoři projektu

DL studio

Jsme tým architektů s letitými zkušenostmi s návrhem a realizací gastronomických, hotelových a dalších veřejných a soukromých prostorů.

Poprvé jsme se spolu potkali v roce 1991 v zastoupení, já byl večer v divadle V Karlových Varech na detektivce od Agathy Christie a David, byl jako scénograf v zákulisí,a protože jsem musel stihnout večerku, nedozvěděl jsem se kdo je vrah. Já poslední rok na průmyslovce, David první rok v „angažmá“. Za patnáct let spolu v noci jedem autem z Bratislavy a já se konečně dozvěděl, kdo byl vrah.

Od té chvíle jsme spolu. Já stihnul udělat architekturu a David zjistil, že ho kromě divadla baví navrhovat a designovat. A tak spolu děláme interiéry.

A protože nejsme sami a máme spoustu mladších kolegů, občas uděláme i něco jiného, než je interiér hospody.

 

 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.