Veselý dům plný dětí


Veselý dům plný dětí

Interiérová laboratoř

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

6 922

O projektu

Uprostřed Vysočiny právě roste dům pro rodinu se třemi malými dětmi. Majitelé nás oslovili ještě před výstavbou, takže jsme mohli provádět drobné úpravy v projektu. Rozhodli jsme se tento praktický interiér vystavět na jemných kombinacích barev se světlým dřevem. V hlavním obytném prostoru, který tvoří kuchyně, jídelní kout a obývací pokoj, bylo nutné šetřit každý centimetr místa. Přesto se nám podařilo díky světlým barvám, bohatému osvětlení a chytré dispozici vytvořit příjemný moderní prostor, který zároveň působí útulně, což byl jeden z hlavních požadavků. V koupelnách jsme vsadili na barevné obklady seskládané do výrazného vzoru v kombinaci se světlým dřevem a bílou keramikou.

Vstupní halu jsme se rozhodli vybavit po vzoru celého domu v jednoduchém stylu s barevnými prvky. Prostor jsme rozdělili na šedou polovinu určenou pro rodiče a barevnou polovinu pro děti. Navrhovali jsme také malou šatnu u ložnice, kde jsme kromě plánovaných vestavných skříní úložné prostory rozšířili ještě o výklopné skříňky na protější stěně. Malá místnost je prosvětlena oknem do zahrady, tapetou se žlutým vzorem a velkým zrcadlem. .

Autoři projektu

Interiérová laboratoř

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.