Dům uprostřed luk


Dům uprostřed luk

inLab DESIGN | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

1 449

O projektu

Novostavba rodinného domu nedaleko Českých Budějovic je navržena v tlumených barvách s důrazem na přírodní prvky a materiály. Hlavní obytnou místnost tvoří velkorysý obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou, odkud je rozhled do okolní krajiny. Návrh kombinuje nábytek vyráběný na míru a levnější kousky dostupné v obchodech. Dětský pokoj pro malého chlapce je navržen v pastelových odstínech modré v kombinaci s nadčasovou bílou barvou a dekorem dubu, který je i na stávající podlaze. Výraznou barevnou výmalbu sladěnou s hravou pěnovou aplikací na zdi u postele doplňuje střídmé neutrální zařízení. Pokojíček pro předškoláka je na přání majitelů vybaven levnějším nábytkem, aby bylo možné jej s přibývajícím věkem chlapce obměňovat a přizpůsobovat novým potřebám. Dětský pokoj pro malou holčičku se rodiče rozhodli zařídit v oblíbené růžové barvě. Pokojíček pro předškolačku je vybaven zejména levnějším kupovaným nábytkem, aby bylo možné jej s přibývajícím věkem dcery obměňovat podle aktuálních potřeb. Pokoj byl navržen v jemných pastelových tónech, které se snadno kombinují. Místnost poskytuje útulné místo pro odpočinek, skříňky na hračky, velkorysou pracovní plochu pro tvoření a zejména dostatek volného prostoru na hraní.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

inLab DESIGN | Bára Baštová

InLab DESIGN je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.