Pastelová komnata malé pianistky


Pastelová komnata malé pianistky

inLab DESIGN | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

947

O projektu

Majitelé rodinného domu mě oslovili ve chvíli, kdy se rozhodli zrekonstruovat dětský pokoj pro svou dceru předškolního věku. Ta měla nastoupit do školy a stávající vybavení už pro její potřeby nebylo dostačující. Místnost je poměrně velká, takže nebyl problém do ní umístit nejen postel a velké skříně s pracovním stolem, ale také elektrické piano, na které hraje, a obrovské zrcadlo, před kterým se dá cvičit nebo tančit. Pokoj je sladěn do jemných barev zvolených podle výrazné barevné tapety, která hraje v pokoji hlavní roli. Malé Bětce udělaly největší radost nebesa nad postelí, která z obyčejného lůžka vytvořila útulný budoár.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

inLab DESIGN | Bára Baštová

InLab DESIGN je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.