Pastelová komnata malé pianistky


Pastelová komnata malé pianistky

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 032

O projektu

Majitelé rodinného domu mě oslovili ve chvíli, kdy se rozhodli zrekonstruovat dětský pokoj pro svou dceru předškolního věku. Ta měla nastoupit do školy a stávající vybavení už pro její potřeby nebylo dostačující. Místnost je poměrně velká, takže nebyl problém do ní umístit nejen postel a velké skříně s pracovním stolem, ale také elektrické piano, na které hraje, a obrovské zrcadlo, před kterým se dá cvičit nebo tančit. Pokoj je sladěn do jemných barev zvolených podle výrazné barevné tapety, která hraje v pokoji hlavní roli. Malé Bětce udělaly největší radost nebesa nad postelí, která z obyčejného lůžka vytvořila útulný budoár. .

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.