Pokoj pro dva florbalisty


Pokoj pro dva florbalisty

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 040

O projektu

Rodiče dvou bratrů, nadšených florbalistů, mě oslovili, abych jim pomohla s rekonstrukcí jejich dětského pokoje. Ten už nevyhovoval potřebám nastávajících teenagerů. Nejen, že v pokojích nebylo dost úložného místa a působil stále neuklizeně, ale hlavně v něm kluci neměli žádné soukromí. Při návrhu jsem dostala volnou ruku a schvalovací porotou byli kluci sami. Rozhodla jsem s ohledem na malou půdorysnou plochu do pokoje použít palandu, kterou jsem ale pojala netradičně také jako pomyslnou příčku, která odděluje dvě soukromé části pokoje. Oba kluci tak získali svůj osobní prostor a vlastní skříně.

Pokoj mladých mužů jsem se rozhodla barevně ladit zcela jednoduše v kombinaci bílé, černé a světlého odstínu khaki. Pracovní stůl, odkládací stolky a obklad zdi je z bíle natřené OSB desky. Na úchyty velké zásuvky pod spodní postelí a jako žebřík na horní postel jsem použila vodovodní trubky.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř | Bára Baštová

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.