Minimalistický byt v neutrálních tónech


Minimalistický byt v neutrálních tónech

inLab DESIGN | Bára Baštová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

1 375

O projektu

S majiteli bytu v právě vznikajícím bytovém komplexu v Táboře jsme se setkali ve chvíli, kdy už měli částečně naplánovanou kuchyni od kuchyňského studia, ale nebyli příliš spokojeni. Rozhodli se mě proto oslovit s prosbou o konzultaci, jak mají kuchyni ještě vylepšit, než půjde do výroby. Z konzultace se ale vyvinula spolupráce na návrhu téměř celého bytu. Design prostorného dvoupatrového bytu, který vznikl spojením dvou menších bytů nad sebou, vychází z již vybraných materiálů kuchyně a dekoru podlahové krytiny v bytovém standardu. Podle vkusu majitelů jsem se rozhodla vsadit na elegantní minimalismus, použili jsme různé odstíny šedé od světlých až po antracitovou. Výrazným sjednocujícím prvkem interiéru jsou vertikální latě z masivního dřeva a stěrka v trochu netradičním šedobéžovém odstínu, která je použita nejen za kuchyňskou linkou a na zdech, ale také třeba na nočních stolcích.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

inLab DESIGN | Bára Baštová

InLab DESIGN je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.