ANTISTREOVÝ POKOJ PRO TŘI ŠKOLAČKY


ANTISTREOVÝ POKOJ PRO TŘI ŠKOLAČKY

MSDesign Markéta Smetanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

446

O projektu

 
Holčičky měly dostat nový pokojíček k sedmým narozeninám, těsně před nástupem do školy.

Původní „hrací a spací“ pokoj se měl stát místem pracovním, spacím a hlavně úložným. Těsně nad podlahou probíhající vazný trám celý prostor rozděluje a proto jsem ho využila k vytyčení jednotlivých zón.

Z původního vybavení pokoje byly ponechány jen postele. Celoplošný koberec byl vyměněn za vinylovou podlahu s několika kusovými koberci. Požadavek rodičů na velké množství úložných prostor jsem vyřešila maximální možnou šatní skříní, nízkými, leč hlubokými skříňkami pod šikminou, poměrně velkou knihovnou a pojízdnými kontejnery pod stoly.

Hlavní barevnou kombinací je univerzální černobílá ve stylu antistresových omalovánek na textiliích, doplněná fialovou, tyrkysovou a růžovou tak, aby bylo možno dovybavit pokoj běžně dostupnými věcmi, které na trhu vládnou v barvách růžové a fialové.

V průběhu čtyř dnů se nám podařilo vymalovat, položit novou podlahu a nainstalovat nábytek včetně finálního dekorování. Vše šlapalo naprosto perfektně a proto patří velký dík všem, kdo se na této proměně podíleli.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Markéta Smetanová

Nabízím Vám originální řešení prostoru, kde má vše svou funkci a smysl. Ať již navrhuji jakýkoli interiér, musím se s mým návrhem ztotožnit tak, abych toužila ve Vašem novém interiéru sama bydlet :-). Proto nikdy nepředkládám návrh, se kterým nejsem schopna se osobně sžít.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.