Návrh interiéru bytu 2+kk, Praha Chodov


Návrh interiéru bytu 2+kk, Praha Chodov

Kateřina Vašíčková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

866

O projektu

Interiér bytu na pražském Chodově byl realizován dle specifických požadavků klientky a jejího koníčku scratch bookingu. Ten je náročný na úložné prostory a snadnou dostupnost malých věcí pro práci lepení a vystřihování. Vše bylo zhotoveno truhlářem na zakázku podle přesných rozměrů potřebných zásuvek a skříní. Díky tomu je docílena funkčnost pracovního koutu na maximum. Pracovní kout je napojen na stávající kuchyňskou linku a tedy je navržen ve stejném designu. Krémové a béžové tóny v celém bytě jsou základem pro čistotu a eleganci, jež je klientce vlastní.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Kateřina Vašíčková

Při navrhování interiérů používám naplno psychologii a vcínění se do klienta. Připomíná mi to hereckou branži, protože je potřeba se naplno ztotožnit s touto "rolí" a vydat ze sebe maximum. Nejen, že mě tato hra baví, ale navíc se design v interiéru se stal mým životem.

Navrhuji interiéry nejen po estetické stránce, ale také, a především, po stránce funkční. Vše má své zákonitosti a ty jsou v prostoru kolem nás potřeba pro pohodlný život i dobrou náladu. Zároveň se ale nebojím v rámci těchto pravidel experimentovat, stát si za svým dílem a dotáhnout jej do konce. Jsem toho názoru, že každý designer může mít svůj styl, na základě čehož si ho klient zvolí, ale zároveň by měl být každý jeho interiér originálem.

Pod svou značkou VITAE Design se věnuji návrhům soukromých i komerčních prostor. Návrhy odevzdávám ve formě 3D fotorealistických vizualizací, v případě zájmu také ve formě video prezentace a následné dokumentace pro realizaci a její nacenění realizační firmou. Realizaci svým klientům zajistím na klíč a i v případě realizace svépomocí klienta jsem realizátorům k dispozici po celou dobu probíhajících prací.  

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.