Rekonstrukce domu za Prahou včetně interiéru


Rekonstrukce domu za Prahou včetně interiéru

MBA Markéta Bromová Architekti

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

4 940

O projektu

Hlavním zadáním bylo propojit prostor garáže s domem. V rámci dispozice se do ložnice vložila velká šatna jako spojka s garáží. Do zádveří se pak zase vložila samostatná toaleta. Okna, která bylo potřeba vyměnit, se jen ztáhla na úroveň podlahy. Krom jednoho, kde vznikla nika na sezení. Barva rámů oken byla zvolena záměrně černá, tak aby kontrastovala se světle šedým betonem na podlaze, který je ve všech obytných místnostech.

Kombinace dalších přírodních materiálů je dubová dýha a bílý mramor. Hlavní koupelna je naopak zase v černé barvě, kdy se zase v místnosti objevuje dubová dýha na dvířkách, mramor na desce u umyvadla a dřevo na lamelový strop.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

MBA Markéta Bromová Architekti

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.