Rekonstrukce domu za Prahou včetně interiéru


Rekonstrukce domu za Prahou včetně interiéru

MBA Markéta Bromová Architekti

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

1 592

O projektu

Hlavním zadáním bylo propojit prostor garáže s domem. V rámci dispozice se do ložnice vložila velká šatna jako spojka s garáží. Do zádveří se pak zase vložila samostatná toaleta. Okna, která bylo potřeba vyměnit, se jen ztáhla na úroveň podlahy. Krom jednoho, kde vznikla nika na sezení. Barva rámů oken byla zvolena záměrně černá, tak aby kontrastovala se světle šedým betonem na podlaze, který je ve všech obytných místnostech. Kombinace dalších přírodních materiálů je dubová dýha a bílý mramor. Hlavní koupelna je naopak zase v černé barvě, kdy se zase v místnosti objevuje dubová dýha na dvířkách, mramor na desce u umyvadla a dřevo na lamelový strop.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

MBA Markéta Bromová Architekti

Podstatou mé práce je pochopení potřeb a životního stylu klienta. Veřím, že důk­ladná příprava přináší kval­itní výsledky. Nabízím komplexní zpracovaní architektonické zakázky. Vypracovávám architektonické a objemové studie, dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení a realizační dokumentace, nabízím komplexní služby i v oblasti přípravy staveb, inženýrské činnosti a zajišťování autorského dozoru během realizace stavby.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.